Povezane vesti

Petrušev: Igram sa samopouzdanjem, ne razmišljam o greškama

Petrušev: Igram sa samopouzdanjem, ne razmišljam o greškama

Vesti online 10.12.2020
Mladi košarkaš Filip Petrušev izjavio je da se u tim Mege uklopio i bolje nego što je očekivao i da mu prija rad u sistemu trenera Vladimira Jovanovića. Petrušev je ovog leta stigao u Megu sa američkog univerziteta Gonzaga i u dosadašnjem delu… »
ABA - Sezona u znaku Filipa Petruševa, sad će Partizan strepeti! Zašto ga nije bilo na draftu?

ABA - Sezona u znaku Filipa Petruševa, sad će Partizan strepeti! Zašto ga nije bilo na draftu?

Sportske.net 10.12.2020
Transfer u Megu bio je pun pogodak za mladog košarkaša. Ako ovako nastavi, NBA liga mu ne može izmaći. Mega Sokerbet je i ove sezone formirala mladu i talentovanu ekipu, uz par iskusnijih igrača i za sada taj tim pod vođstvom Vlade Jovanovića… »
Petrušev: Iz Mege se vidi NBA liga, dres Srbije moja velika želja

Petrušev: Iz Mege se vidi NBA liga, dres Srbije moja velika želja

Mozzart sport 10.12.2020
"Košarka je predivna igra verovatno i zbog toga što se sastoji iz mnogo elemenata, na igru može da se utiče sa mnogo detalja, a ja se trudim da na sve to obraćam pažnju. Uživam dok košarku igram, ali i dok je gledam. I iz gledanja drugih igrača… »
Petrušev vlada ABA ligom i otkriva zašto je toliko dobar

Petrušev vlada ABA ligom i otkriva zašto je toliko dobar

Nova 10.12.2020
Mladi košarkaš Filip Petrušev izjavio je da se u tim Mege uklopio i bolje nego što je očekivao i da mu prija rad u sistemu trenera Vladimira Jovanovića. Petrušev je ovog leta stigao u Megu sa američkog univerziteta Gonzaga i u dosadašnjem delu… »

Vesti dana »