Povezane vesti

Hrvat podigao region na noge: Priča se da ga traže Zvezda i Partizan, on ne želi u Beograd – ‘To bi bilo neprihvatljivo…

Hrvat podigao region na noge: Priča se da ga traže Zvezda i Partizan, on ne želi u Beograd – ‘To bi bilo neprihvatljivo…

Hot sport 18.01.2021
Transfer o kom bruji region… Hrvatski fudbaler Ante Vukušić raskinuo je ugovor sa Olimpijom iz Ljubljane, a odmah su razni klubo zainteresovali za ovog napadača Regionalni mediji su preneli informaciju da su interesovanje pokazala i dva najveća… »
‘Gober? Nisam igrao PROTIV njega, nego PROTIV Jute’: Nikola Jokić oduševio izjavom na pitanje o velikom rivalu

‘Gober? Nisam igrao PROTIV njega, nego PROTIV Jute’: Nikola Jokić oduševio izjavom na pitanje o velikom rivalu

Hot sport 18.01.2021
Centar Denvera Nikola Jokić istakao je da su utakmice njegovog tima protiv Jute uvek zanimljiv. Nagetsi su doživeli tesan poraz (109:105) od Džezera, a srpski reprezentativac je zabeležio 35 poena, 14 skokova i 9 asistencija. – To su te utakmice… »
Simeone junior raspametio špance: Najmlađi sin Atletikovog trenera blista u dresu ‘jorgandžija’

Simeone junior raspametio špance: Najmlađi sin Atletikovog trenera blista u dresu ‘jorgandžija’

Hot sport 18.01.2021
Na utakmicama prvog tima Atletika uskoro bismo mogli da vidimo dvojicu iz porodice Simeone. Razlog – Dijegov najmlađi sin Đulijano koji briljira u ‘B’ timu madridskog tima. On je prošlog leta stigao u špansku prestonicu iz River Plate, a odmah… »
Počinje nova era: Fil Nevil stigao kod Bekama u Majami – ‘Prezadovoljan sam!’

Počinje nova era: Fil Nevil stigao kod Bekama u Majami – ‘Prezadovoljan sam!’

Hot sport 18.01.2021
Inter iz Majamija ponosno je objavio da ima novog trenera. Na klupu ovog američkog tima će sesti Fil Nevil, čovek koji stiže kod svog nekadašnjeg saigrača i dugogodišnjeg prijatelja Dejvida Bekama. – Poznajem Fila još od omladinske škole… »
Šok za navijače intera: Neroazuri kao Juventus – menjaju ime i grb, evo svih detalja!

Šok za navijače intera: Neroazuri kao Juventus – menjaju ime i grb, evo svih detalja!

Hot sport 18.01.2021
Inter je juče pobedio Juventus (2:0) i izjednačio se na vrhu tabele sa Milanom, ali su samo dan kasnije stigla je najava da bi „neroazuri“ mogli da krenu putem „stare dame“. Naime, prema pisanju italijanskih medija klub iz grada mode će… »
Hrvatskog napadača sele u Zvezdu i Partizan! Fudbaler za kog kažu da je medicinski fenomen, oglasio se o dolasku u Beograd…

Hrvatskog napadača sele u Zvezdu i Partizan! Fudbaler za kog kažu da je medicinski fenomen, oglasio se o dolasku u Beograd…

Sportal blic 18.01.2021
Iskusni hrvatski napadač nedavno je raskinuo ugovor s ljubljanskm Olimpijom, a regionalni mediji su preneli informaciju da su interesovanje za angažmanom 29-godišnjeg fudbalera pokazala dva najveća srpska kluba, i . Zbog toga, Vukušiću se zbog toga… »
Ništa od zvezde i partizana, hrvat ne želi u Srbiju: Dolazak u Beograd bio bi teško prihvatljiv za moju porodicu i mene

Ništa od zvezde i partizana, hrvat ne želi u Srbiju: Dolazak u Beograd bio bi teško prihvatljiv za moju porodicu i mene

Večernje novosti 18.01.2021
HRVATSKI napadač 29-godišnji Ante Vukušić raskinuo je saradnju sa Olimpijom iz Ljubljane, a mediji su ga povezivali Crvenom zvezdom i Partizanom. Vukušić kaže da nije bilo kontakta sa "večitima“, te da je blizu povratka u Hrvatsku. - Otkad sam… »
Hrvat kog sele u zvezdu i Partizan: To bi bilo teško prihvatljivo za moju porodicu i mene

Hrvat kog sele u zvezdu i Partizan: To bi bilo teško prihvatljivo za moju porodicu i mene

Mondo 18.01.2021
Dolazi bez obeštećenja, ali... Dolazi bez obeštećenja, ali... Hrvatski napadač Ante Vukušić (29) raskinuo je saradnju sa Olimpijom iz Ljubljane, a mediji u regionu prethodnih dana pisali su da su za njega zainteresovani Crvena zvezda i Partizan… »

Vesti dana »