Povezane vesti

Ruski biznismen tvrdi da je vila na Crnom moru njegova a ne Putinova

Ruski biznismen tvrdi da je vila na Crnom moru njegova a ne Putinova

Politika 30.01.2021
MOSKVA – Ruski biznismen Arkadij Rotenberg tvrdi da je vlasnik velike palate na jugu zemlje koju je uhapšeni ruski opozicionar Aleksej Navaljni povezao sa predsednikom Vladimirom Putinom. Navaljni i njegova Antikorupciona fondacija objavili su nedavno… »
Ruski biznismen tvrdi da je “Putinova palata” njegova

Ruski biznismen tvrdi da je “Putinova palata” njegova

Nova 30.01.2021
Ruski biznismen Arkadij Rotenberg izjavio je danas da je vlasnik ogromne palate na jugu Rusije, za koju opozicioni lider Aleksej Navaljni tvrdi da je vlasništvo predsednika Rusije, Vladimira Putina. Rotenberg se nalazi na spisku ruskih zvaničnika i… »
"Bacili milijarde u smeće": Urednik ruskog portala ušao u "Putinovu palatu zadovoljstva", ovo je tamo zatekao (video)

"Bacili milijarde u smeće": Urednik ruskog portala ušao u "Putinovu palatu zadovoljstva", ovo je tamo zatekao (video)

Blic 30.01.2021
Urednik ruskog portala lojalnog Kremlju dobio je pristup palati na Crnom moru koju je opozicionar Aleksej Navaljni doveo u vezu sa predsednikom Vladimirom Putinom, gde je samo potvrdio njegova saznanja da je imanje moralo da bude uništeno i obnovljeno… »
Palata je moja, nije Putinova! Javio se ruski biznismen i razjasnio zabunu o raskošnoj rezidenciji na obali Crnog mora…

Palata je moja, nije Putinova! Javio se ruski biznismen i razjasnio zabunu o raskošnoj rezidenciji na obali Crnog mora…

Pravda 30.01.2021
Ruski biznismen Arkadij Rotenberg tvrdi da je vlasnik velike palate na jugu zemlje koju je uhapšeni ruski opozicionar Aleksej Navaljni povezao sa predsednikom Vladimirom Putinom. Navaljni i njegova Antikorupciona fondacija objavili su nedavno snimak u… »
Nakon snimka „Putinova palata“, ruski biznismen tvrdi da je njegova

Nakon snimka „Putinova palata“, ruski biznismen tvrdi da je njegova

N1 Info 30.01.2021
Ruski biznismen Arkadij Rotenberg izjavio je danas da je vlasnik ogromne palate na jugu Rusije, koju je opozicioni lider Aleksej Navaljni povezao sa šefom države Vladimirom Putinom. Video u kojem Navaljni navodi da je Putin vlasnik palate je na… »
Rusija i Aleksej Navaljni: Putinov prijatelj i oligarh Rotenberg tvrdi - palata na Crnom moru je moja

Rusija i Aleksej Navaljni: Putinov prijatelj i oligarh Rotenberg tvrdi - palata na Crnom moru je moja

BBC News 30.01.2021
U izveštaju Alekseja Navaljnog tvrdi se da je ogroman posed plaćen „najvećim mitom u istoriji“. Putin odgovara: „Malo sam gledao, video je dosadnjikav". Ruski oligarh Arkadij Rotenberg rekao je da je on vlasnik raskošne palate na obali Crnog… »

Vesti dana »