Povezane vesti

Ana Nikolić o prvom susretu sa Rastom nakon pritvora

Ana Nikolić o prvom susretu sa Rastom nakon pritvora

Nova 15.02.2021
Pevačica Ana Nikolić, u novom intervjuu za domaće medije, pričala je o svom odnosu sa bivšim suprugom Stefanom Đurićem Rastom, te je istakla da je njihov prvi susret nakon njegovog izlaska iz pritvora bio veoma emotivan. “Ceo dan sam preplakala… »
"Tara je mislila da se njen tata neće vratiti": Ana Nikolić otkrila kako je izgledao prvi susret sa Rastom nakon što je…

"Tara je mislila da se njen tata neće vratiti": Ana Nikolić otkrila kako je izgledao prvi susret sa Rastom nakon što je…

Večernje novosti 15.02.2021
PEVAČICA Ana Nikolić kaže da je sama kriva što se često nalazila u centru skandala i otkriva kako je izgedao njen život poslednjih godinu dana, kada je mnogo lepih i ružnih stvari morala da podnese. Susret sa Rastom, nakon što je izašao iz… »
Risto, hoćeš li više odrasti: Ana Nikolić iskreno o susretu sa Rastom nakon 4 meseca robije - "ceo dan sam preplakala"!

Risto, hoćeš li više odrasti: Ana Nikolić iskreno o susretu sa Rastom nakon 4 meseca robije - "ceo dan sam preplakala"!

Mondo 15.02.2021
Pevačica otkrila i kako je izgledao reperov suret sa ćerkom Tarom. Pevačica otkrila i kako je izgledao reperov suret sa ćerkom Tarom. Stefan Đurić Rasta je nakon četiri meseca provedenih u zatvora, odmah otišao kod bivše supruge kako bi posetio… »
"Pitala sam Rastu kad ćeš da odrasteš" Ana Nikolić o bivšem suprugu, emotivnom statusu i teškom prethodnom periodu

"Pitala sam Rastu kad ćeš da odrasteš" Ana Nikolić o bivšem suprugu, emotivnom statusu i teškom prethodnom periodu

Blic 15.02.2021
Nikolićeva kaže da je sama kriva što se često nalazila u centru skandala i otkriva kako je izgedao njen život poslednjih godinu dana, kada je mnogo lepih i ružnih stvari morala da podnese. Godina koju je ostavila iza sebe bila je turbulentna, Ana… »

Vesti dana »