Povezane vesti

Ti si patološki lažov, nikad nisam rekao da ću da te ženim! Ša se pere od afere sa Tarom, ona završila u suzama zbog…

Ti si patološki lažov, nikad nisam rekao da ću da te ženim! Ša se pere od afere sa Tarom, ona završila u suzama zbog…

Kurir 15.02.2021
Tara Simov i Nenad Aleksić Ša našli su se prvi put oči u oči posle današnjeg haosa na raspodeli budžeta. Ša je optužio Taru da laže i pokušao da se opere od njihove priče. - Sve kapiram, ali ovo je "visok nivo". Pričala si za neko dete… »
Ša beži iz Zadruge, preskače ogradu: Nakon svađe sa Tarom pobnesneo: "Obećao si mi brak i decu, postoje snimci" a onda…

Ša beži iz Zadruge, preskače ogradu: Nakon svađe sa Tarom pobnesneo: "Obećao si mi brak i decu, postoje snimci" a onda…

Blic 15.02.2021
Nakon žestoke svađe koju je imao sa Tarom Simov Nenad Aleksić Ša je pokušao da pobegne iz "Zadruge". Reper se posvađao sa Simovom kad mu je ona saopštila da se napolju sve o njihovom odnosu zna i da postoje dokazi. - Sve se zna napolju bre, mene je… »
Sve se zna napolju! Tara objasnila Ša da postoje klipovi koji im nisu pušteni, reper eksplodirao od besa: Bolesnice…

Sve se zna napolju! Tara objasnila Ša da postoje klipovi koji im nisu pušteni, reper eksplodirao od besa: Bolesnice…

Kurir 15.02.2021
Nakon što mu je Sanja Stanković otkrila da je Tara Simov pominjala njihove zajedničke planove, Nenad Aleksić Ša suočio se sa njom. - Je li mala šta ti lupetaš gluposti, kakvi planovi - upitao je Ša. - Sve se zna napolju bre, mene je Darko pitao… »
Ša preživeo izbacivanje i odmah se miri s Tarom: Simova popustila pod pritiskom i zaplakala ko malo dete (video)

Ša preživeo izbacivanje i odmah se miri s Tarom: Simova popustila pod pritiskom i zaplakala ko malo dete (video)

Kurir 15.02.2021
Nakon brojnih rasprava, svađa i mirenja, Nenad Aleksić Ša je opet popustio pa je rešio da popriča sa Tarom Simov, i reši situaciju. - Ti mene napu*iš kur*em! - pričao je Ša. - Ti si mi sinoć rekao tako - rekla je Tara. - Nisu pričali direktno o… »
Tara progovorila o odnosu sa Ša! Ovo je njihov TAJNI PLAN?

Tara progovorila o odnosu sa Ša! Ovo je njihov TAJNI PLAN?

Svet & Skandal 15.02.2021
Aktuelna zadrugarka Tara Simov otkrila je detelje odnosa sa oženjenim reperom Nenadom Aleksićem Ša. Naime, Simova je ispričala da joj je Ša obećavao ‘kule i gradove’ i otkrila kako se oseća povodnom prisnog odnosa sa oženjenim reperom… »
Obećao mi je ceo svet: Tara Više neće da štiti Ša, odlučila da prekine tišinu i prizna zajedničke planove sa oženjenim…

Obećao mi je ceo svet: Tara Više neće da štiti Ša, odlučila da prekine tišinu i prizna zajedničke planove sa oženjenim…

Kurir 15.02.2021
Tara Simov po prvi put potpuno iskreno, progovoriti o svom prisnom odnosu sa oženjenim Nenadom Aleksićem Ša. - Nije mi bilo jasno zašto nije razgovarao sa mnom nakon njegovog povratka, a onda mi je rekao kako je zamerio što sam se zagrlila sa Rialdom… »

Vesti dana »