Povezane vesti

Zašto mi niko nije rekao da se ovo ovoliko voli? Milica Todorović opčinjena! Zbog ljubimca razvukla široki osmeh (foto)

Zašto mi niko nije rekao da se ovo ovoliko voli? Milica Todorović opčinjena! Zbog ljubimca razvukla široki osmeh (foto)

Kurir 24.02.2021
Milica Todorović slobodno vreme provodi sa najmilijima i ne pojavljuje se često u medijima otkako ne može da nastupa usled pandemije korona virusa. Odnedavno se u njen dom uselila i Lola, pas u kog se pevačica potpuno zaljubila. Milica redovno… »
Pozdrav sirotinji! Katarina Živković isprozivala Anu Korać - ko još nema para da pravi žurke za pse u restoranima?!

Pozdrav sirotinji! Katarina Živković isprozivala Anu Korać - ko još nema para da pravi žurke za pse u restoranima?!

Mondo 24.02.2021
Pevaćica Katarina Živković jednom fotografijom za "laku noć" objavila je poruku koju su svi odmah povezali sa bivšom zadrugarkom Anom Korać. Pevaćica Katarina Živković jednom fotografijom za "laku noć" objavila je poruku koju su svi odmah… »
Kaća Živković BOCNULA Anu Korać?

Kaća Živković BOCNULA Anu Korać?

Svet & Skandal 24.02.2021
Pevačica Katarina Živković obajvila je fotku za „laku noć”, a poruka koju je poslala, mnogima deluje kao prozivka na račun starlete Ane Korać. Pseći rođendan Kaća je postavila na svoju stori, duhoviti post jedne devojke o proslavi rođendana… »
"Laku noć sirotinjo" Pevačica isprozivala Anu Korać zbog rođendana koji je psu slavila u restoranu: "Nemamo para za to"

"Laku noć sirotinjo" Pevačica isprozivala Anu Korać zbog rođendana koji je psu slavila u restoranu: "Nemamo para za to"

Blic 24.02.2021
Starleta Ana Korać je u centru medijske pažnje nakon raskida sa Davidom Dragojevićem. Ana je uspela još jednom da sve ostavi bez teksta kada je svom psu Stikeru proslavila rođendan u jednom prestoničkom restoranu. Na ovo mnogi nisu ostali imuni, a… »
Katarina Živković javno prozvala Anu Korać! Pevačica se zbog starletinog poteza oglasila na Instagramu: Mi smo sirotinja…

Katarina Živković javno prozvala Anu Korać! Pevačica se zbog starletinog poteza oglasila na Instagramu: Mi smo sirotinja…

Kurir 24.02.2021
Otkako je raskinula sa Davidom Dragojevićem, bivša učesnica rijalitija i starleta Ana Korać u žiži je javnosti i prati se svaki njen korak. Kada je svom psu Stikeru proslavila rođendan u jednom prestoničkom restoranu, mnogi su bili iznenađeni, a… »
Za neobrazovane ljude koji nemaju pametnija posla: Pevačica smršala 35 kilograma i poručila da nije posetila plastičara

Za neobrazovane ljude koji nemaju pametnija posla: Pevačica smršala 35 kilograma i poručila da nije posetila plastičara

Mondo 24.02.2021
Žestoko odbrusila svima na prozivke. Žestoko odbrusila svima na prozivke. Indira Aradinović Indi nakon operacije smanjena želuca, koja se zakompikovala, ali se srećom sve dobro završilo, smršala je 35 kilograma i nedavno na Instagramu objavila… »
Indi Aradinović tvrdi da nije imala estetske operacije na licu (FOTO)

Indi Aradinović tvrdi da nije imala estetske operacije na licu (FOTO)

Vesti online 24.02.2021
Popularna pevačica Indira Aradinović, poznatija kao Indi, tokom prošle godine podvrgla se operaciji smanjenja želuca, nakon koje je izgubila 35 kilograma. Tridesetčetvorogodišnja crnka tokom prethodnih dana često je trpela kritike pratilaca na… »
Smršala 35 KG nakon operacije želuca: Pevačica se potpuno promenila, evo kako sad izgleda: "Nisam imala estetske…

Smršala 35 KG nakon operacije želuca: Pevačica se potpuno promenila, evo kako sad izgleda: "Nisam imala estetske…

Blic 24.02.2021
Pevačica Indi Aradinović smršala je čak 35 kilograma nakon operacije želuca. Kako se i njena fizionomija lica promenila nakon što je drastično skinula kilogrami, neki od njenih pratilaca su pomislili da je pevačica imala određenje estetske… »
Ljudi, smršala sam 35 kilograma Indi napali da je imala estetske intervencije, ona brutalno odgovorila: Lepota je u oku…

Ljudi, smršala sam 35 kilograma Indi napali da je imala estetske intervencije, ona brutalno odgovorila: Lepota je u oku…

Kurir 24.02.2021
Pevačica Indi Aradinović je nakon operacije smanjena želuca drastično smršala, pa njeni pratioci često komentarišu kako ona sada izgleda. Zbog njenih selfija mnogi su uvereni da je popunjavala usne, ali i jagodice, koje sada izgledaju znatno… »

Vesti dana »