Povezane vesti

Prvi put sa Piksijem na terenu, predstavio se i Japanac

Prvi put sa Piksijem na terenu, predstavio se i Japanac

Mozzart sport 22.03.2021
Novi selektor odradio premijerni trening u Staroj Pazovi. Očekivanja javnosti su velika. Baš velika. Jer nam je fudbalska reprezentacija Srbije priredila mnogo razočaranja u prethodnom periodu. Veruju svi da će harizma Dragana Stojkovića Piksija i… »
Piksi održao prvi trening sa Orlovima (foto)

Piksi održao prvi trening sa Orlovima (foto)

Sportski žurnal 22.03.2021
Srbija već u sredu dočekuje Irsku, u subotu u Beograd stiže Portugalija, a narednog utorka sledi meč protiv Azerbejdžana u Bakuu. Novi selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi održao je u Sportskom centru FSS-a u Staroj… »
Đuričić: Selektor je uvek igrao bez straha, tako moramo i mi

Đuričić: Selektor je uvek igrao bez straha, tako moramo i mi

Vesti online 22.03.2021
Reprezentativac Srbije Filip Đuričić ističe veliko zadovoljstvo zbog saradnje sa novim selektorom Draganom Stojkovićem, koga je okarakterisao kao idola nacije i čoveka koji će biti u stanju da igračima prenese neophodno samopouzdanje za igru bez… »
Mitrovićev glas protiv Francuske: "Diskriminacija, glupost..."

Mitrovićev glas protiv Francuske: "Diskriminacija, glupost..."

Sportske.net 22.03.2021
Fudbaler Strazbura Stefan Mitrović rekao je, pred start kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, da bi se pridružio reprezentaciji Srbije i da mu iz klubu nisu dali dozvolu za to. "Nije bilo baš najprijatnije. Imao sam ozbiljnih problema u klubu, vodili smo… »
Sluti na dobro - zašto je Đuričiću važan Piksi?

Sluti na dobro - zašto je Đuričiću važan Piksi?

Sportske.net 22.03.2021
Fudbalski reprezentativac Srbije Filip Djuričić rekao je danas da dolaskom novog selektora očekuje novu energiju i dodao da se nada da će nacionalni tim igrati ofanzivnije i hrabrije. "Dolaskom novog selektora očekujem novu energiju. Sigurno će se u… »
Đuričić: Šta nije valjalo dosad? Dosta toga... Nadam se da ćemo igrati hrabrije, ofanzivnije...

Đuričić: Šta nije valjalo dosad? Dosta toga... Nadam se da ćemo igrati hrabrije, ofanzivnije...

Mozzart sport 22.03.2021
"Radujem se saradnji sa Piksijem"... Filip Đuričić kazao je uoči starta novog reprezentativnog ciklusa i prve utakmice tokom martovskih akcija protiv Republike Irske da očekuje da će novi selektor mnogo toga promeniti u radu i poručio da bi… »
Orlovi upalili motore – Mitrović: ‘Zbog reprezentacije sam imao velike probleme u klubu’; Đuričić: ‘Nadam se da će…

Orlovi upalili motore – Mitrović: ‘Zbog reprezentacije sam imao velike probleme u klubu’; Đuričić: ‘Nadam se da će…

Hot sport 22.03.2021
Reprezentacija Srbije počela je pripreme pred martovski ciklus kvalifikacija za plasman na Prvenstvo sveta i mečeve sa Republikom Irskom (24. mart – Beograd), Portugalom (27.mart – Beograd) i Azerbejdžanom (30. mart – Baku). Prvog dana u… »
Patriota Stefan Mitrović: Nije bilo prijatno, imao sam velikih problema

Patriota Stefan Mitrović: Nije bilo prijatno, imao sam velikih problema

Mozzart sport 22.03.2021
“Velika je glupost uskratiti fudbaleru da igra za svoju zemlju“, dodaje fudbaler Strazbura. Pre jedno godinu dana mislili smo da će do sada sve već biti gotovo. Međutim, korona virus i dalje ne popušta i nismo još ni blizu povratku u stanje… »
Đuričić: Piksi nastavlja niz mojih trenera velikih igrača

Đuričić: Piksi nastavlja niz mojih trenera velikih igrača

Nova 22.03.2021
Filip Đuričić ponosan je na činjenicu da će ga trenirati Dragan Stojković Piksi, novi selektor fudbalske reprezentacije Srbije. “Dolaskom novog selektora očekujemo novu energiju, dosta toga će se promeniti u radu. Na nama je da prihvatimo te… »
"Ne treba trošiti reči o kolarovu": Reprezentativci se oglasili pred Irsku, bilo reči i o Matiću i Milivojeviću

"Ne treba trošiti reči o kolarovu": Reprezentativci se oglasili pred Irsku, bilo reči i o Matiću i Milivojeviću

Mondo 22.03.2021
Reprezentativci Srbije su pred početak kvalifkacija za Svetsko prvenstvo pričali o novom selektoru, ali i o igračima koji više nisu u nacionalnom timu. Reprezentativci Srbije su pred početak kvalifkacija za Svetsko prvenstvo pričali o novom… »
Đuričić i Mitrović: Očekujemo novu energiju i plasman na SP

Đuričić i Mitrović: Očekujemo novu energiju i plasman na SP

Dnevnik 22.03.2021
STARA PAZOVA: Fudbaleri Srbije Filip Đuričić i Stefan Mitrović izjavili su da od novog selekora Drgana Stojkovića Piksija očekuju promenu i novu energiju, koja će pomoći u ostvarenju konačnog cilja - plasmana na Mundijal. "Dolaskom novog… »
Od Piksija „životna lekcija“

Od Piksija „životna lekcija“

Danas 22.03.2021
Fudbaleri Srbije danas se okupljaju za prve mečeve kvalifikacija za Svetsko prvenstvo Iz aviona na Irsku, tako će otprilike izgledati početak kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru za reprezentativce Srbije. Novi selektor Dragan Stojković Piksi… »
Veliki problem za portugal pred meč sa Srbijom: Otpala im dva stuba odbrane, a srpski špicevi u nikad boljoj formi!

Veliki problem za portugal pred meč sa Srbijom: Otpala im dva stuba odbrane, a srpski špicevi u nikad boljoj formi!

Mondo 22.03.2021
Fernando Santoš ima sve veće probleme sa sastavljanjem odbrane za mečeve kvalifikacija. Fernando Santoš ima sve veće probleme sa sastavljanjem odbrane za mečeve kvalifikacija. Portugal je u problemu pred mečeve na startu kvalifikacija za Svetsko… »
Stvarno je vreme da Tadić i ekipa pokažu šta znaju

Stvarno je vreme da Tadić i ekipa pokažu šta znaju

Nova 22.03.2021
Može novi selektor reprezentacije Dragan Stojković Piksi da bude zadovoljan učinkom srpskih fudbalera u klubovima pred okupljanje na početku kvalifikacija za Svetsko prvenstvo. Kreću borbe za Katar 2022. godine, a “orlovi” na okupljanje stižu s… »
Okupljanje orlova: Prvi put sa Piksijem na treningu

Okupljanje orlova: Prvi put sa Piksijem na treningu

Večernje novosti 22.03.2021
NEKA nova reprezentacija, neka nova pravila! Dragan Stojković Piksi, novi selektor Srbije, danas će da počne okupljanje svih kandidata za start kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine. Za svakog od 31 pozvanog igrača, za ovog… »

Vesti dana »