Povezane vesti

Tajna Zvezdinih prekida: Fenomenalni izvođači i hrabri skakači

Tajna Zvezdinih prekida: Fenomenalni izvođači i hrabri skakači

Mozzart sport 20.04.2021
Dejan Stanković o segmentu igre koji je za crveno-bele postao "pola gola" Odavno odlično izvođenje prekida nije tajno oružje Crvene zvezde. Počelo je u eri Vladana Milojevića, a Dejan Stanković i njegov stručni štab nadogradili su akcije na… »
Dejan stanković: ‘Žao mi je fudbala, on se igra zbog navijača! Nismo vežbali izvođenje jedanaesteraca’

Dejan stanković: ‘Žao mi je fudbala, on se igra zbog navijača! Nismo vežbali izvođenje jedanaesteraca’

Hot sport 20.04.2021
Šef stručnog štaba Crvene zvezde je izneo svoja očekivanja pred duel sa Radnikom. Crveno-beli su za vikend savladali Radnik rezultatom 2:1 u okviru Superlige. U sredu je na programu duel polufinala Kupa Srbije, a akteri su isti. Crvena zvezda… »
Stanojević pred Vojvodinu: Nema popravnog, znam ko će igrati

Stanojević pred Vojvodinu: Nema popravnog, znam ko će igrati

Nova 20.04.2021
Trener Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da su njegovi fudbaleri spremni za duel sa Vojvodinom u polufinalu Kupa Srbije (sreda, 19.05). „Jedna utakmica se igra, svi znamo šta ona donosi. Nema previše kalkulisanja, jer nema popravnog. Idemo… »
Stanojević: Možemo da osvojimo kup i da svi budu nezadovoljni

Stanojević: Možemo da osvojimo kup i da svi budu nezadovoljni

Mozzart sport 20.04.2021
Suma pod upitnikom za polufinale sa Vojvodinom, trener Partizana analizirao poslednjih pet mečeva protiv Novosađana. Kad sve karte prođu, partizanovci izvade iz špila džokera na kome piše Kup Srbije i njime mahnu u pokušaju da spasu sezonu. Tako je… »
Sve je spremno za polufinale: Oglasili se Stanojević i Lalatović pred duel u Novom Sadu!

Sve je spremno za polufinale: Oglasili se Stanojević i Lalatović pred duel u Novom Sadu!

Hot sport 20.04.2021
Utakmica je zakazana za sredu od 19:05 na stadionu ‘Karađorđe’. Dan uoči utakmice svoje mišljenje izneo je Aleksandar Stanojević. -Jedna utakmica se igra, svi znamo šta ona donosi. Nema previše kalkulisanja, jer nema popravnog. Idemo spremni i… »
Đorđević pred Zvezdu: Bićemo jači nego u subotu

Đorđević pred Zvezdu: Bićemo jači nego u subotu

Mozzart sport 20.04.2021
Trener Radnika najavio promene u sastavu. Namučila se Crvena zvezda da u 32. kolu Superlige Srbije savlada goste iz Surdulice. Radnik je vodio, preživeo dva penala, ali su Sanogo i Ivanić golovima u 54. i 85. minutu doneli preokret i pobedu… »
Suma ne putuje u Novi Sad, Partizan u problemu? Stanojevića muče povrede, ne razmišlja o osveti

Suma ne putuje u Novi Sad, Partizan u problemu? Stanojevića muče povrede, ne razmišlja o osveti

Mondo 20.04.2021
"Mi smo odgovorni samo prema našim navijačima i dresu" "Mi smo odgovorni samo prema našim navijačima i dresu" Partizan putuje u Novi Sad na duel sa Vojvodinom. Ovo polufinale Kupa Srbije biće repriza prošlogodišnjeg finala, međusobno poštovanje… »
Stanojević pred vojvodinu: Nema popravnog, poštujem to što Lalatović radi

Stanojević pred vojvodinu: Nema popravnog, poštujem to što Lalatović radi

Večernje novosti 20.04.2021
- Igramo polufinale na jednu utakmicu, svi znamo šta ona donosi. Uvek je moguće da ode i u jednom i drugom pravcu. Nema kalkulisanja, jer nema popravnog. Idemo spremni i nadam se dobrom rezultatu, rekao je Stanojević na vidoe konferenciji pred meč… »
Stanojević: Bez kalkulacija,Lalatović: Pritisak na Partizanu

Stanojević: Bez kalkulacija,Lalatović: Pritisak na Partizanu

N1 Info 20.04.2021
Vojvodina i Partizan odigraće u sredu utakmicu polufinala Kupa Srbije. Meč počinje u 19.05 časova u Novom Sadu. Aleksandar Stanojević, šef stručnog štaba Partizana, ističe da su njegovi igrači spremni za duel protiv novosadskih crveno-belih… »
Lalatović se raspričao pred Partizan: Dinamo nema bolje igrače od večitih, previše osporavamo naš fudbal

Lalatović se raspričao pred Partizan: Dinamo nema bolje igrače od večitih, previše osporavamo naš fudbal

Mozzart sport 20.04.2021
“Partizan se preporodio dolaskom Stanojevića, imaju šablone”, rekao temperamentni stručnjak. Vojvodina će napasti Partizan sa šefom stručnog štaba Nenadom Lalatovićem. Temperamentni stručnjak je prethodnih dana bio inficiran virusom, ali se… »
Slavoljub Đorđević pred meč sa zvezdom: ‘u kupu nema popravnog’

Slavoljub Đorđević pred meč sa zvezdom: ‘u kupu nema popravnog’

Hot sport 20.04.2021
U sredu nas očekuju dve utakmice polufinala kupa Srbije, na Marakani Zvezda dočekuje Radnik, dok Partizan gostuje Vojvodini u Novom Sadu. Radnik je izgubio od Crvene zvezde u ligi prošli vikend posle preokreta a trener Radnika Slavoljub Đorđević… »

Vesti dana »