Povezane vesti

Stanivuković mora u policiju: Dobio poziv za saslušanje, osumnjičen za ovo krivično delo

Stanivuković mora u policiju: Dobio poziv za saslušanje, osumnjičen za ovo krivično delo

Večernje novosti 27.04.2021
Foto: Printskrin Izvor iz Policijske uprave Banjaluka navodi da je Stanivuković pozvan na saslušanje u svojstvu osumnjičenog za krivično delo nepostupanje po zdravstvenim propisima za vreme epidemije. – Saslušanje Stanivukovića zakazano je za 29… »
Oglasila se policija: Evo šta kažu o pozivu na saslušanje Stanivukovića

Oglasila se policija: Evo šta kažu o pozivu na saslušanje Stanivukovića

Večernje novosti 27.04.2021
Foto: Printskrin - Poziv za saslušanje Stanivukoviću je upućen zbog nepostupanja po zdravstvenim propisima za vreme epidemije - rekla je Mučibabić. Mediji u BiH preneli su ranije da je saslušanje Stanivukovića u svojstvu osumnjičenog zakazano za… »
"Zašto niko pre mene nije pozvan?" Stanivuković reagovao na krivičnu prijavu, ovo traži od ministra Lukača

"Zašto niko pre mene nije pozvan?" Stanivuković reagovao na krivičnu prijavu, ovo traži od ministra Lukača

Blic 27.04.2021
"Zašto niko pre mene nije pozvan na saslušanje? Zašto nikom pre nije stavljeno na teret ovo krivično delo?" Tako je gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković prokomentarisao činjenicu da je dobio poziv za saslušanje u svojstvu osumnjičenog za… »
Gradonačelnik Banjaluke Stanivuković pozvan na saslušanje zbog kršenja epidemioloških mera

Gradonačelnik Banjaluke Stanivuković pozvan na saslušanje zbog kršenja epidemioloških mera

Telegraf 27.04.2021
- Poziv za saslušanje Stanivukoviću je upućen zbog nepostupanja po zdravstvenim propisima za vreme epidemije - rekla je portparolka Policijske uprave Banjaluka. Policijska uprava Banjaluka uputila je poziv za saslušanje gradonačelniku Drašku… »
Šok! Gradonačelnik Banjaluke mora u policiju: Dobio poziv za saslušanje, osumnjičen za ovo krivično delo

Šok! Gradonačelnik Banjaluke mora u policiju: Dobio poziv za saslušanje, osumnjičen za ovo krivično delo

Blic 26.04.2021
Policijska uprava Banjaluka uputila je danas poziv za saslušanje gradonačelniku Banjaluke Drašku Stanivukoviću, saznaje Srpskainfo. Izvor iz Policijske uprave Banjaluka navodi za Srpskainfo da je Stanivuković pozvan na saslušanje u svojstvu… »

Vesti dana »