Povezane vesti

Rama proglasio "najlepšu pobedu" na izborima u Albaniji

Rama proglasio "najlepšu pobedu" na izborima u Albaniji

RTV 27.04.2021
TIRANA - Prema preliminarnim rezultatima, Edi Rama je na albanskim parlamentarnim izborima odneo pobedu, njegova vladajuća Socijalistička partija (PS) na putu da zadrži većinu, a on treći mandat. Na osnovu prebrojanih glasačkih listića sa 95 odsto… »
Albanija: Edi Rama proglasio ‘najljepšu pobjedu’

Albanija: Edi Rama proglasio ‘najljepšu pobjedu’

Al Jazeera 27.04.2021
Prema službenim rezultatima nakon što je prebrojano 95 posto glasačkih listića, Socijalistička stranka je dobila 48 posto glasova. Albanski premijer Edi Rama proglasio je u utorak “najljepšu pobjedu” nakon uspjeha socijalista na parlamentarnim… »
Edi Rama proglasio najlepšu pobedu

Edi Rama proglasio najlepšu pobedu

IndeksOnline 27.04.2021
TIRANA – Albanski premijer Edi Rama danas je proglasio “najlepšu pobedu” na parlamentarnim izborima, i rekao da je osvojio “istorijski” treći mandat. “Potukli smo rekord. Hvala vam što ste imali poverenja u mene da idem u treći mandat”… »
Edi Rama proglasio najlepšu pobedu

Edi Rama proglasio najlepšu pobedu

Novi magazin 27.04.2021
Albanski premijer Edi Rama danas je proglasio "najlepšu pobedu" na parlamentarnim izborima, i rekao da je osvojio "istorijski" treći mandat. "Potukli smo rekord. Hvala vam što ste imali poverenja u mene da idem u treći mandat", rekao je Rama pred… »
Edi Rama proglasio pobedu na parlamentarnim izborima u Albaniji

Edi Rama proglasio pobedu na parlamentarnim izborima u Albaniji

N1 Info 27.04.2021
Albanski premijer Edi Rama je proglasio "najlepšu pobedu" na parlamentarnim izborima i rekao da je osvojio "istorijski" treći mandat. „Potukli smo rekord. Hvala vam što ste imali poverenja u mene da idem u treći mandat“, rekao je Rama pred… »
Glasovi prebrojani: Kakva sudbina čeka Ramu?

Glasovi prebrojani: Kakva sudbina čeka Ramu?

Vesti online 27.04.2021
Skoro svi glasački listići na parlamentarnim izborima u Albaniji su prebrojani, a vladajuća Socijalistička partija Edija Rame i dalje je vođstvu, što znači da bi mogla sama da formira vladu. Na osnovu prebrojanih više od 92 odsto glasova, Ramina… »

Vesti dana »