Povezane vesti

Ivana, izvini, ali ja idem u Nenadov stan: Tara šokirala nakon diskvalifikacije - "Čekam da mi se njegovi jave i odoh"

Ivana, izvini, ali ja idem u Nenadov stan: Tara šokirala nakon diskvalifikacije - "Čekam da mi se njegovi jave i odoh"

Mondo 06.05.2021
Tara Simov diskvalifikovana je iz Zadruge 4 nakon haosa koji je sinoć napravila u Beloj kući. Tara Simov diskvalifikovana je iz Zadruge 4 nakon haosa koji je sinoć napravila u Beloj kući. Tara Simov je izbačena zbog divljanja u Zadruzi, fizičkog… »
(Video) Tara Simov histerisala i besnela u lajvu: Psovala, pokazivala srednji prst i prekinula prenos uživo

(Video) Tara Simov histerisala i besnela u lajvu: Psovala, pokazivala srednji prst i prekinula prenos uživo

Blic 06.05.2021
Tara Simov diskvalifikovana je iz "Zadruge 4" nakon haosa koji je sinoć napravila u Beloj kući. Ona se sada uključila uživo na nekoliko sekundi preko svog Instagram profila. - Kako je to odjednom Nenad najodvratniji? Zanima me isto tako odakle… »
Ša rekao Tari da se odmah USELI u njegov STAN! Evo šta im je Ivana PORUČILA!

Ša rekao Tari da se odmah USELI u njegov STAN! Evo šta im je Ivana PORUČILA!

Svet & Skandal 06.05.2021
Nenad Aleksić Ša emotivno se slomio nakon diskvalifikacije Tare Simov, te se javno obratio svojoj porodici i poručio im da pomognu Tari da se useli u njegov stan na Novom Beogradu. –Dođi do Tare, neka ide na Fontanu. Sve uradi da joj bude dobro. Ima… »
Prvi put se oglasila i priznala: Ivana Aleksić otkrila šta je sa stanom u kojem je živela s reperom!

Prvi put se oglasila i priznala: Ivana Aleksić otkrila šta je sa stanom u kojem je živela s reperom!

Mondo 06.05.2021
Dok Ša plače za Tarom, evo šta radi njegova žena! Dok Ša plače za Tarom, evo šta radi njegova žena! Tara Simov, s kojom je reper Nenad Aleksić Ša mesecima unazad varao još uvek zakonitu suprugu Ivanu Aleksić, danas je diskvalifikovana iz… »
"Malo sam psihički loše": Tara se oglasila nakon diskvalifikacije, pa objavila sliku s drugim muškarcem! (foto)

"Malo sam psihički loše": Tara se oglasila nakon diskvalifikacije, pa objavila sliku s drugim muškarcem! (foto)

Mondo 06.05.2021
Diskvalifikovana učesnica rijalitija poručila Nenadu Aleksiću da ga voli. Diskvalifikovana učesnica rijalitija poručila Nenadu Aleksiću da ga voli Nakon burne i sramotne noći prepune nasilja u Zadruzi, Tara Simov je izbačena iz rijalitija. Dok… »
"Neka pričeka kod kontejnera, videla sam da voli đubre" Kija Kockar oplela po Ša i Tari nakon njene diskvalifikacije

"Neka pričeka kod kontejnera, videla sam da voli đubre" Kija Kockar oplela po Ša i Tari nakon njene diskvalifikacije

Blic 06.05.2021
Tara Simov diskvalifikovana je iz "Zadruge 4" nakon haosa koji je sinoć napravila u Beloj kući. Ša je molio rođenog brata da se pobrine za buduću snajku, smesti je u stan na novobeogradskoj Fontani i obezbedi sve potrebno, što je do suza nasmejalo… »
Reper ŠA se RASPAO nakon Tarine diskvalifikacije! Ovo je TRAŽIO od svoje PORODICE!

Reper ŠA se RASPAO nakon Tarine diskvalifikacije! Ovo je TRAŽIO od svoje PORODICE!

Svet & Skandal 06.05.2021
Nenad Aleksić Ša je emitovno pukao kada je saznao da Tara Simov napušta rijaliti, zbog diskvalifikacije. Iako, se ovo jutra s njom sukobio i verbalno i fizički, reper je plakao kao kiša. Ša je pomagao Tari da spakuje stvari, ali je to jedva uradio… »
Oglasila se Ivana Aleksić nakon tarine diskvalifikacije Prvo priznanje nakon spekulacija o iseljenju iz stana

Oglasila se Ivana Aleksić nakon tarine diskvalifikacije Prvo priznanje nakon spekulacija o iseljenju iz stana

Blic 06.05.2021
Tara Simov diskvalifikovana je iz "Zadruge 4" nakon haosa koji je sinoć napravila u Beloj kući. Nenad Aleksić Ša se nakon njene diskvalifikacije kroz suze obratio svom rođenom bratu Peđi. On ga je zamolio da prihvati Taru u stan i da je obezbedi. -… »

Vesti dana »