Povezane vesti

Vučić: Spreman sam za dijalog sa Prištinom, ako predlože termin kad sam zauzet zamoliću da pomere

Vučić: Spreman sam za dijalog sa Prištinom, ako predlože termin kad sam zauzet zamoliću da pomere

Politika 19.05.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je uvek spreman za dijalog sa Prištinom i da će prihvatiti teremin, kad bude određen, ako bude slobodan toga dana, ali „ako nije, zamoliće ih da pomere”. „Uvek sam spreman za dijalog jer… »
Obraćanje predsednika - Vučić iz Praga: Ponosan sam što više od pet meseci nemamo nijedno mafijaško ubistvo u Srbiji…

Obraćanje predsednika - Vučić iz Praga: Ponosan sam što više od pet meseci nemamo nijedno mafijaško ubistvo u Srbiji…

Večernje novosti 19.05.2021
Foto: Printskrin Predsednik Vučić je rekao da je tema razgovora u Pragu bio i dijalog između Beograd i Prištine. - Ako mi bude slobodan dan kada zakažu razgovor, ja ću ići. Uvek sam spreman, nećemo terati inat. Suština je da sačuvamo mir i… »
Vučić o sastanku s Kurtijem U Briselu: Sastaćemo se ako budem slobodan tog dana

Vučić o sastanku s Kurtijem U Briselu: Sastaćemo se ako budem slobodan tog dana

Kurir 19.05.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je spreman, ukoliko bude slobodan određenog dana, da se sastane u Briselu sa premijerom privremenih prištinskih unstitucija Aljbinom Kurtijem. Vučić je novinarima u Pragu, odgovarajući na… »
Vučić: Dobri razgovori sa češkim premijerom, podrška Srbiji na evropskom putu

Vučić: Dobri razgovori sa češkim premijerom, podrška Srbiji na evropskom putu

N1 Info 19.05.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je sa predsednikom vlade Češke Andrejem Babišem i češkim privrednicima u Pragu imao dobre razgovore o raznim temama od vakcinacije do podrške evropskom putu Srbije i eventulanih olakšica za češke… »
Drugi dan posete pragu: Predsednik se zahvalio premijeru Babišu na gostoprimstvu

Drugi dan posete pragu: Predsednik se zahvalio premijeru Babišu na gostoprimstvu

Večernje novosti 19.05.2021
Foto: Instagram/ buducnostsrbijeav Vučić se sastao sa premijerom Češke i ovom prilikom mu se zahvalio putem svog Instagram naloga. - Hvala premijeru Češke Andreju Babišu na gostoprimstvu i dobrim razgovorima - o borbi protiv virusa korona… »
"Nije me naterao ni Tramp, neće ni Kurti": Vučić iz Praga o dijalogu Beograda i Prištine, kriminalu, a evo šta kaže o…

"Nije me naterao ni Tramp, neće ni Kurti": Vučić iz Praga o dijalogu Beograda i Prištine, kriminalu, a evo šta kaže o…

Blic 19.05.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji boravi u dvodnevnoj poseti Češkoj rekao je danas da je spreman za nastavak dijaloga i susret sa premijerom privremenih prištinskih institucija Aljbinom Kurijem koji je najavio da bi do tog susreta uskoro moglo… »
Vučić uživo na TV iz praga: S premijerom Babišom razgovarao sam o svemu, od vakcina do podrške, zanimaju ih i naše banje…

Vučić uživo na TV iz praga: S premijerom Babišom razgovarao sam o svemu, od vakcina do podrške, zanimaju ih i naše banje…

Kurir 19.05.2021
Predsednik Srbije obišao i Zelenu zgradu u Pragu. PRAG - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas, u okviru zvanične Posete Češkoj, sa premijerom Andrejom Babišom. Predsednika Srbije svečano je dočekala garda ispred Rezidencije - zamka… »
Predsednik saopštio iz praga: Češke kompanije veoma zainteresovane za nekoliko naših banja

Predsednik saopštio iz praga: Češke kompanije veoma zainteresovane za nekoliko naših banja

Večernje novosti 19.05.2021
Foto: Printskrin - Imali smo dobre razgovore. Razgovarali smo sa predstavnicima više čeških kompanija i biznismena, i verujem da ćemo napraviti još bolje rezultate - rekao je Vučić novinarima u Pragu. On je izrazio nadu da bi za dve godine… »
Vučić se sastao sa premijerom Češke Andrejem Babišem

Vučić se sastao sa premijerom Češke Andrejem Babišem

Blic 19.05.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas, u okviru zvanične posete Češkoj, sa premijerom Andrejem Babišem. Predsednika Srbije svečano je dočekala garda ispred Rezidencije - zamka predsednika Vlade Češke. Zatim će, na kraju posete… »

Vesti dana »