Povezane vesti

Uručeni ključevi stanova po povlašćenim cenama

Uručeni ključevi stanova po povlašćenim cenama

RTV 20.05.2021
NOVI SAD - U Gradskoj kući u Novom Sadu gradonačelnik Miloš Vučević uručio je ključeve stanova po povlašćenim cenama koji se nalaze u Kisačkoj ulici broj 55. Stanovi su dodeljeni na osnovu javnog poziva za dodelu i kupovinu stanova u javnoj… »
Miloš Vučević: Nastavićemo da raspisujemo nove oglase i rešavamo stambene potrebe još većeg broja ljudi!

Miloš Vučević: Nastavićemo da raspisujemo nove oglase i rešavamo stambene potrebe još većeg broja ljudi!

Mondo 20.05.2021
Sredstva ostvarena otuđenjem stanova pripadaju budžetu Grada Novog Sada i koristiće se za ostvarivanje vidova stambene podrške. Sredstva ostvarena otuđenjem stanova pripadaju budžetu Grada Novog Sada i koristiće se za ostvarivanje vidova stambene… »
Dodeljeni ključevi stanarima zgrade u Kisačkoj 55

Dodeljeni ključevi stanarima zgrade u Kisačkoj 55

Dnevnik 20.05.2021
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević uručio je na prijemu u Gradskoj kući ključeve stanarima zgrade u Kisačkoj ulici broj 55. Javnim pozivima za dodelu i kupovinu stanova u javnoj svojini Grada Novog Sada, raspisanim u januaru 2020. godine… »
GRADSKA KUĆA: Uručeni ključevi stanarima zgrade u Kisačkoj 55 (FOTO)

GRADSKA KUĆA: Uručeni ključevi stanarima zgrade u Kisačkoj 55 (FOTO)

Moj Novi Sad 20.05.2021
Gradonačelnik Miloš Vučević uručio je na prijemu u Gradskoj kući klјučeve stanarima zgrade u Kisačkoj ulici broj 55, saopštila je danas pres služba Grada Novog Sada. Javnim pozivima za dodelu i kupovinu stanova u javnoj svojini Grada… »
Vučević: Zadovoljstvo mi je da pozdravim vlasnike stanova i želim da im ta lepa, nova zgrada u Kisačkoj ulici bude dom

Vučević: Zadovoljstvo mi je da pozdravim vlasnike stanova i želim da im ta lepa, nova zgrada u Kisačkoj ulici bude dom

Kurir 20.05.2021
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević uručio je na prijemu u Gradskoj kući ključeve stanarima zgrade u Kisačkoj ulici broj 55. Javnim pozivima za dodelu i kupovinu stanova u javnoj svojini Grada Novog Sada, raspisanim u januaru 2020. godine… »

Vesti dana »