Povezane vesti

Jede ko mećava a prezgodna Ksenija iskreno otkrila šta sve pojede za doručak a spisak je baš podugačak: Kroasan, jaja…

Jede ko mećava a prezgodna Ksenija iskreno otkrila šta sve pojede za doručak a spisak je baš podugačak: Kroasan, jaja…

Kurir 25.05.2021
Ksenije Knežević, članica grupe "Uraganke", osvojila je simpatije cele Evrope, jer je spontana i neposredna, a za razliku od drugih zvezda, ona ne krije da uživa u hrani i voli da jede. Sem o njenoj lepoti, glasu i harizmi, pisalo se i kako uživa u… »
Posle Džonija Depa Ivana Hurricane opet sa svetskom zvezdom

Posle Džonija Depa Ivana Hurricane opet sa svetskom zvezdom

Nova 25.05.2021
Nije Sanja Vučić jedina članica grupe Hurricane koja je na ovogodišnjoj Evroviziji pronašla simpatiju. Otkako je objavila fotografiju sa svetski poznatim reperom Flo Rajdom, Ivanu Nikolić mediji spajaju upravo s njim. Ni tri dana nakon finala… »
Uraganka za kojom uzdiše Evropa zavela popularnog repera na Evroviziji - svetska je faca, sve žene joj zavide (foto)

Uraganka za kojom uzdiše Evropa zavela popularnog repera na Evroviziji - svetska je faca, sve žene joj zavide (foto)

Blic 25.05.2021
Članice grupe "Hurricane", Sanja Vučić, Ivana Nikolić i Ksenija Knežević atraktivim izgledom, vatrenim nastupom i odličnim vokalnim sposobnostima privukle su veliku pažnju svetskih medija. Naime, Sanja je odmah iskazala simaptije prema pevaču… »
Biću ja njegova žena! Sanja bacila oko na italijana, a sada isplivala njihova zajednička fotka i baš je briga što ima…

Biću ja njegova žena! Sanja bacila oko na italijana, a sada isplivala njihova zajednička fotka i baš je briga što ima…

Kurir 25.05.2021
Predstavnik Italije na Evroviziji pevač Damijano Dejvid iz grupe "Maneskin" oduševio je mnoge pripadnice lepšeg pola, a njegovom šarmu nije odolela ni naša predstavnica, članica grupe "Hurricane", Sanja Vučić što nije ni krila. Naime, tokom… »
Sva se pravi naivna! Ni Ivana nije ostala praznih ruku! Uraganka za kojom uzdiše Evropa u zagrljaju ove svetske face (foto)

Sva se pravi naivna! Ni Ivana nije ostala praznih ruku! Uraganka za kojom uzdiše Evropa u zagrljaju ove svetske face (foto)

Kurir 25.05.2021
Srpske predstavnice na Evrosongu napravile su pravu pometnju što svojom energijom, što svojim vatrenim nastupom, a mnogi takmičari nisu mnogli da odole njihovom šarmu. Svi pričaju o simpatijama između Sanje Vučić i Italijana Damijana. Čak se u… »
(VIDEO) Kako je Sanja Vučić čestitala pobedu Italijanu

(VIDEO) Kako je Sanja Vučić čestitala pobedu Italijanu

Nova 25.05.2021
Ovogodišnje predstavnice Srbije na Evroviziji, grupa Hurricane, ostavile su snažan utisak u Roterdamu, a sada se već prepričava kako su "ukrale šou" italijanskim predstavnicima, dok su oni u kadru slavili pobedu. Ksenija Knežević, Ivana Nikolić i… »
"Biću ja njegova žena, videćete": Nakon što je Sanja Vučić zaskočila Italijana, osvanuo snimak razgovora iz bekstejdža

"Biću ja njegova žena, videćete": Nakon što je Sanja Vučić zaskočila Italijana, osvanuo snimak razgovora iz bekstejdža

Blic 25.05.2021
Na ovogodišnjoj Evroviziji danima se šuškalo o prisnosti između Sanje Vučić, članice grupe "Hurricane", i Damijana Dejvija, frontmena pobedničkog italijanskog benda Maneskin. Čim je proglašeno da je Italija pobedila na Evroviziji, "Hurricane" su… »
Ovako je "uraganka" zaskočila italijana: Ivana se našalila na račun Sanje Vučić i Damiano Davida (video)

Ovako je "uraganka" zaskočila italijana: Ivana se našalila na račun Sanje Vučić i Damiano Davida (video)

Večernje novosti 24.05.2021
Foto: AP Photo/Peter Dejong/V. Danilov Na drštvenim mrežama se pojavio snimak na kom se Ivana šali na račun zagrljaja Sanje i Davida. - Sanja je bar nešto uzela, a mi?! - pitala je Ivana na šta su se svi u sobi nasmejali. - Ova Evrovizija je meni… »

Vesti dana »