Povezane vesti

Isplivala privatna šok prepiska Ivane Aleksić?! Ša joj se vraća posle zadruge: Rekao mi je da ga čekam kad izađe, mi…

Isplivala privatna šok prepiska Ivane Aleksić?! Ša joj se vraća posle zadruge: Rekao mi je da ga čekam kad izađe, mi…

Kurir 25.05.2021
Nenad Aleksić Ša je javno prevario suprugu Ivanu sa Tarom Simov, a u više navrata kada bi se žestoko posvađao sa Tarom uvek žalio zbog toga što je prevario suprugu Ivanu Aleksić, što je, kako je govorio, "ni zarad čega izgubio zlato", a sada je… »
"Nikad ne bih bio sa njom,: preko toga ne prelazim": Ša nakon raskida udario na Taru, pomenuo i Ivanu - "Bilo je to lepih 7…

"Nikad ne bih bio sa njom,: preko toga ne prelazim": Ša nakon raskida udario na Taru, pomenuo i Ivanu - "Bilo je to lepih 7…

Blic 25.05.2021
Nakon što je nedavno preko TV-a raskinuo sa Tarom Simov, Nenad Aleksić Ša sada je poručio da neće nastaviti vezu sa njom ukoliko sazna da je u međuvremenu bila sa drugim mušakrcem, a osvrnuo se i na svoju još uvek zakonitu suprugu Ivanu Aleksić… »
Tara je sve vreme na testu! Ša poručio da i dalje voli Simovu, ali da će mu se emocije ugasiti ukoliko se ona usudi da uradi…

Tara je sve vreme na testu! Ša poručio da i dalje voli Simovu, ali da će mu se emocije ugasiti ukoliko se ona usudi da uradi…

Kurir 25.05.2021
Voditelj je podsetio Nenada Aleksića Ša da je pričao sve najlepše o svojoj supruzi, sve dok nije saznao da je u kontaktu sa Vladimirom Tomovićem, a Ša je onda poručio da i dalje voli Taru Simov sa kojom je javno raskinuo. "Ja bih se ogrešio da ne… »
Nema ništa od razvoda: Učesnica Zadruge oplela po reperu preljubniku - "Taj voli pare, zato je to i uradio Ivani"

Nema ništa od razvoda: Učesnica Zadruge oplela po reperu preljubniku - "Taj voli pare, zato je to i uradio Ivani"

Mondo 25.05.2021
Nekadašnja učesnica rijalitija otkrila i da je Tara Simov "bezobrazno derište" Nekadašnja učesnica rijalitija otkrila i da je Tara Simov "bezobrazno derište" Reper Nenad Alesić Ša javno je prevario suprugu Ivanu Aleksić sa Tarom Simov u… »

Vesti dana »