Povezane vesti

Ceca "grmi" u miniću - sva u dijamantima stigla na proslavu: Pevačica u nikad kraćoj haljini, izgleda kao milion dolara

Ceca "grmi" u miniću - sva u dijamantima stigla na proslavu: Pevačica u nikad kraćoj haljini, izgleda kao milion dolara

Mondo 25.05.2021
Stigla na proslavu ćerkinog rođendana. Stigla na proslavu ćerkinog rođendana. Anastasija Ražnatović danas proslavlja svoj 23. rođendan u jednom beogradskom restoranu, u koji će, kako se nedavno pisalo, moći da uđu samo gosti koji su se… »
Anastasija i gobelja zagrljeni na slici: Fudbaler joj javno čestitao rođendan - o detaljima svi pričaju! (foto)

Anastasija i gobelja zagrljeni na slici: Fudbaler joj javno čestitao rođendan - o detaljima svi pričaju! (foto)

Mondo 25.05.2021
Pravo slavlje zakazano je tek za večeras. Pravo slavlje zakazano je tek za večeras. Anastasija Ražnatović danas, 25. maja, slavi 23. rođendan, a na današnji dan obradovala je svoju publiku sa dve nove pesme. Rođendan će proslaviti u jednom… »
Anastasija Ražnatović: Devojke se pronalaze u mojim pesmama

Anastasija Ražnatović: Devojke se pronalaze u mojim pesmama

Nova 25.05.2021
Mlada pevačic Anastasija Ražnatović danas proslavlja 23. rođendan, a to je bio razlog da publiku obraduje sa čak dve nove pesme. Numere „Izvini“ i „Gotovo“ ugledalE su svetlost dana, a interesantno je da ćerku Svetlane Cece Ražnatović… »
"Ja jesam fina al’ do neke granice, a posle toga samo lete varnice" Anastasija Ražnatović na svoj rođendan obradovala sve

"Ja jesam fina al’ do neke granice, a posle toga samo lete varnice" Anastasija Ražnatović na svoj rođendan obradovala sve

Blic 25.05.2021
Mlada muzička zvezda Anastasija Ražnatović danas proslavlja 23. rođendan, a to je bio razlog da publiku obraduje sa čak dve nove pesme. Numere „Izvini“ i „Gotovo“ ugledali su svetlost dana, a ono što je interesantno radi se o modernim… »
Uvijala se NA PODU, PA CEPALA STVARI NA BELOM DVORU: Anastasija nikad brutalnija - se*si spotovi zapalili Jutjub

Uvijala se NA PODU, PA CEPALA STVARI NA BELOM DVORU: Anastasija nikad brutalnija - se*si spotovi zapalili Jutjub

Mondo 25.05.2021
Pevačica časti za rođendan! Pevačica časti za rođendan! Pevačica Anastasija Ražnatović danas proslavlja 23. rođendan, a tim povodom je rešila da časti obožavatelje sa dve nove pesme i spota! U pitanju su numere "Izvini" i "Gotovo", a… »
Anastasija u ulozi Šeron Stoun: Izvela scenu iz niskih strasti! Muškarci se preznojili! (foto)

Anastasija u ulozi Šeron Stoun: Izvela scenu iz niskih strasti! Muškarci se preznojili! (foto)

Kurir 25.05.2021
Anastasija Ražnatović danas proslavlja 23. rođendan, a tim povodom odlučila je da obraduje publiku sa čak dve nove pesme. Numere "Izvini" i "Gotovo" ugledale su svetlost dana danas posle podneva, a fanove je častila i sa spotovima za iste. U prvom… »

Vesti dana »