Povezane vesti

Čume se plaši da svedoči: Tražio isključenje javnosti u postupku za takozvanu "prvu otmicu zemunaca"

Čume se plaši da svedoči: Tražio isključenje javnosti u postupku za takozvanu "prvu otmicu zemunaca"

Večernje novosti 27.05.2021
Arhiva Novosti / Tanjug - Ja sam jedini zaštićeni svedok u procesu protiv zemunskog klana koji nema obezbeđenje. Imao sam ga od 2003. pa do 2016. godine, dok nisam otišao u zatvor - kazao je Buha sudiji. - Ne znam da li znate, ali već sedam ili osam… »
Čume se plaši da svedoči o prvoj otmici Zemunaca

Čume se plaši da svedoči o prvoj otmici Zemunaca

Nova 27.05.2021
Nekadašnji svedok saradnik tužilaštva Ljubiša Buha Čume izjavio je danas da strahuje za svoju bezbednost i da ne može da svedoči na suđenju optuženima za razbojništvo uz kidnapovanje studenta Novaka Stevanića (22) 1997. godine, koji se nakon… »
Bivši svedok saradnik Čume stigao u Palatu Svedoči o prvoj otmici zemunskog klana, traži da to bude iza zatvorenih vrata…

Bivši svedok saradnik Čume stigao u Palatu Svedoči o prvoj otmici zemunskog klana, traži da to bude iza zatvorenih vrata…

Kurir 27.05.2021
Ljubiša Buha Čume stigao je u beogradsku Palatu pravde gde bi trebalo da svedoči o prvoj otmici zemunskog klana. Čume je od suda zatražio da postupak zatvori za javnost, tvrdeći da mu je ugožena bezbednost, jer mu je oduzeto obezbeđenje i da zbog… »
Prekinuto saslušanje Čumeta: Sud traži od policije zvanični izveštaj da li mu je ugrožena bezbednost

Prekinuto saslušanje Čumeta: Sud traži od policije zvanični izveštaj da li mu je ugrožena bezbednost

Večernje novosti 27.05.2021
Foto: N.Skenderija - Želim da svedočim , ali ne mogu, dok ne isključite javnost, ugrožena mi je bezbednost. I zbog ovog postupka i zbog svega- rekao je Buha. On je dodao da o tome “ima i papir”, ali da se ništa ne preduzima. Sudija ga je… »
Ljubiša Buha Čume došao da svedoči za prvu otmicu “zemunaca”

Ljubiša Buha Čume došao da svedoči za prvu otmicu “zemunaca”

IndeksOnline 27.05.2021
BEOGRAD – Nekadašnji svedok saradnik tužilaštva Ljubiša Buha Čume došao je danas da svedoči na suđenju optuženima za razbojništvo uz kidnapovanje studenta Novaka Stevanića (22) 1997. godine, koji se nakon toga ubio. U ovom slučaju, koji je… »
Svedočiće o prvoj otmici Zemunskog klana: Ljubiša Buha Čume došao u Palatu pravde

Svedočiće o prvoj otmici Zemunskog klana: Ljubiša Buha Čume došao u Palatu pravde

Blic 27.05.2021
Ljubiša Buha Čume, specijalni svedok - saradnik, stigao je u Palatu pravde gde bi trebalo da svedoči o prvoj otmici Zemunskog klana. Postupak se vodi protiv dvojice policajaca i dvojice pripadnika tog klana koji se sumnjiče da su 1997. počinili… »
Pogledajte kako Čume sada izgleda: Mnogi ga nisu prepoznali! Tamne naočare, kratko podšišan i u kariranom sakou! (foto)

Pogledajte kako Čume sada izgleda: Mnogi ga nisu prepoznali! Tamne naočare, kratko podšišan i u kariranom sakou! (foto)

Kurir 27.05.2021
Ljubiša Buha Čume (56) - nekadašnji vođa "surčinskog klana", a kasnije prvi svedok saradnik u Srbiji u slučajevima protiv pripadnika "zemunskog klana" i optuženih za ubistvo premijera Zorana Đinđića. Sa svojih 56 godina, može se reći da Čume… »

Vesti dana »