Povezane vesti

Nije se Šapić džaba udavao, za pola sata postao potpredsednik SNS

Nije se Šapić džaba udavao, za pola sata postao potpredsednik SNS

Luftika 29.05.2021
Aleksandar Šapić, lider Srpskog patriotskog saveza, izabran je na današnjem Glavnom odboru SNS za potpredsednika te stranke. Tu vest je javnosti preneo Miloš Vučević, gradondačelnik Novog Sada i jedan od potpredsednika SNS. Rupe u zakonu… »
Glavni odbor SNS doneo odluku o ujedinjenju sa SPAS-om

Glavni odbor SNS doneo odluku o ujedinjenju sa SPAS-om

RTK 29.05.2021
Glavni odbor Srpske napredne stranke doneo je odluku o ujedinjenju sa Srpskim patriotskim savezom, čiji je lider Aleksandar Šapić izabran za potpredsednika Glavnog odbora. Na sednici održanoj u Kombank dvorani, predsednik stranke Aleksandar Vučić je… »
Najnovija vest N1 info i Beta – SPAS zvanično pristupio SNS, Šapić izabran za potpredsednika Glavnog odbora

Najnovija vest N1 info i Beta – SPAS zvanično pristupio SNS, Šapić izabran za potpredsednika Glavnog odbora

Glas Šumadije 29.05.2021
Glavni odbor Srpske napredne stranke (SNS) odobrio je jednoglasno da Srpski patriotski savez (SPAS) pristupi toj stranci, posle čega ih je predsednik države i SNS Aleksandar Vučić pozvao da uđu u salu gde se sednica održava. Aleksandar Šapić… »
Šapić izbran za potpredsednika GO SNS

Šapić izbran za potpredsednika GO SNS

IndeksOnline 29.05.2021
BEOGRAD – Na sednici Glavnog odbora SNS Aleksandar Šapić izabran je za potpredsednika GO stranke, saopštio je danas nakon sednice potpredsednik GO SNS Miloš Vučević. Prethodno je GO doneo odluku o ujedinjenju sa SPAS-om. “SNS je time dobio novu… »
izgrdio ih ko pačavre: „Mora se razgovarati sa ljudima“!- rekao Aleksandar Vučić

izgrdio ih ko pačavre: „Mora se razgovarati sa ljudima“!- rekao Aleksandar Vučić

U centar 29.05.2021
BEOGRAD – Predsednik Aleksandar Vučić rekao je da od 1. septembra kreću izborne radnje u susret Skupštini stranke krajem oktobra, uz poruku članstvu a, pre svega funkcionerima, da ne troše energiju na međustranačke obračune, jer će u suprotnom… »
Vučić zapretio članovima koji odaju informacije iz stranke, najavio i meru isključenja

Vučić zapretio članovima koji odaju informacije iz stranke, najavio i meru isključenja

Južne vesti 29.05.2021
Očekivano, Nebojša Stefanović ostao je bez 2 funkcije u Srpskoj naprednoj stranci što je potvrdio njen predsednik Aleksandar Vučić na današnjoj sednici Glavnog odbora, a Šapićev SPAS i zvanično je pripojen vladajućoj partiji, te su neki od… »
Vučić objavio ostavku Nebojše Stefanovića na mesto predsednika Gradskog odbora SNS, a Šapiću poželeo dobrodošlicu

Vučić objavio ostavku Nebojše Stefanovića na mesto predsednika Gradskog odbora SNS, a Šapiću poželeo dobrodošlicu

Jugmedia 29.05.2021
Nikada neće biti skidanja glava u našoj stranci. Dobio sam ostavku Nebojše Stefanovića na mesto predsednika Gradskog odbora SNS za Beograd, rekao je Vučić na sednici Glavnog odbora SNS-a, a narodni poslanik i član predsedništva Srpske napredne… »
SNS – Stefanović podneo ostavku

SNS – Stefanović podneo ostavku

Glas Šumadije 29.05.2021
Poslanik Srpske napredne stranke Vladimir Đukanović rekao je danas, gostujući na Televiziji Prva, da je Nebojša Stefanović podneo ostavku na funkciju predsednika Gradskog odbora SNS u Beogradu i istakao da je to pobeda demokratije, prenosi FoNet… »
Vučić: Dobio sam ostavku Stefanovića

Vučić: Dobio sam ostavku Stefanovića

IndeksOnline 29.05.2021
BEOGRAD – Predsednik Aleksandar Vučić potvrdio je da je dobio ostavku Nebojše Stefanovića na mesto predsednika Gradskog odbora SNS u Beogradu. “Mi ćemo naše odnose da rešavamo unutar stranke”, poručio je Vučić, u obraćanju u otvorenom… »
Vučić: Dobio sam ostavku Stefanovića, računi moraju da se polažu!

Vučić: Dobio sam ostavku Stefanovića, računi moraju da se polažu!

Srbija danas 29.05.2021
Predsednik Srbije govorio o sada već bivšem predsedniku GO SNS u Beogradu. Predsednik Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić rekao je da je dobio ostavku Nebojše Stefanovića na mesto predsednika GO SNS Beograd. - Dobio sam ostavku Nebojše… »
Posle glasanja na lokalu, naprednjaci danas na Glavnom odboru odlučuju o sudbini Stefanovića

Posle glasanja na lokalu, naprednjaci danas na Glavnom odboru odlučuju o sudbini Stefanovića

Južne vesti 29.05.2021
Zapisnici ukupno 169 odbora SNS-a biće prelistani i analizirani na današnjoj sednici Glavnog odbora Srpske napredne stranke, a iz njih će, kako su najavili, videti mišljenje članova čijim radom od svojih stranačkih kolega nisu zadovoljni. Rasplet… »
Stefanović podneo ostavku na mesto predsednika Gradskog odbora SNS

Stefanović podneo ostavku na mesto predsednika Gradskog odbora SNS

IndeksOnline 29.05.2021
BEOGRAD – U Beogradu je u toku sednica Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS), posle koje će u 10 sati početi i sednica Glavnog odbora stranke, rečeno je Tanjugu u SNS-u. Poslanik SNS-a Vladimir Ðukanović rekao je jutros da je Nebojša… »
Najvažnija sednica SNS od osnivanja- ko leti iz stranke, da li se Gašić vraća na mesto ministra odbrane!?

Najvažnija sednica SNS od osnivanja- ko leti iz stranke, da li se Gašić vraća na mesto ministra odbrane!?

U centar 29.05.2021
Sednica Glavnog odbora Spske napredne strane zakazana je za danas u 10 časova. Ovo je, posle povlačenja Tomislava Nikolića, bivšeg predsednika države jedna od najvažnijih, ako ne i najvažnija sednica organa stranke od njenog osnivanja. Nakon… »

Vesti dana »