Povezane vesti

Vaki: Srećan sam i zahvalan što sam se vakcinisao u Beogradu

Vaki: Srećan sam i zahvalan što sam se vakcinisao u Beogradu

RTS 02.06.2021
Đanluka Vaki, svetski poznati milioner iz Italije, primio je danas drugu dozu vakcine na Beogradskom sajmu i tom prilikom zahvalio na mogućnosti da u Beogradu primi vakcinu jer se, kaže, u Srbiji oseća kao kod kuće. Vaki je zahvalio na srdačnom… »
(Video) "volim te Beograde": Italijanski plejboj posle druge doze vakcine se oglasio, žene poludele za njegovim isklesanim…

(Video) "volim te Beograde": Italijanski plejboj posle druge doze vakcine se oglasio, žene poludele za njegovim isklesanim…

Blic 02.06.2021
Đanluka Vaki, popularni italijanski milioner i miljenik žena, (52) primio je danas, 2. juna, u Beogradu drugu dozu vakcine protiv korona virusa. Italijanski milioner se u Beogradu vakcinisao 12. maja, a danas je primio revakcinu, kao i njegova supruga… »
Đanluka molio da se špric i igla otvore pred njim: Italijanski milioner na Beogradskom sajmu otkrio čega ga je strah!

Đanluka molio da se špric i igla otvore pred njim: Italijanski milioner na Beogradskom sajmu otkrio čega ga je strah!

Mondo 02.06.2021
Uplašen, a kako kaže ima i razlog. Uplašen, a kako kaže ima i razlog. Italijanski milioner Đanluka Đaki nakon prve doze Fajzerove vakcine koju je primio u Beogradu 12. maja, opet je stigao u Srbiju kako bi primio drugu dozu cepiva. Đanluka je na… »
Đanluka Vaki poreklom Srbin: Deda mu je iz naše zemlje

Đanluka Vaki poreklom Srbin: Deda mu je iz naše zemlje

Nova 02.06.2021
Svetski poznati milioner iz Italije Ðanluka Vaki primio je drugu dozu vakcine protiv koronavirusa na Beogradskom sajmu. U razgovoru sa novinarima, Vaki je otkrio da je poreklom Srbin, jer mu je deda sa očeve strane iz Srbije, dok je sa majčine strane… »
Đanluka Vaki stigao u Beograd na revakcinaciju

Đanluka Vaki stigao u Beograd na revakcinaciju

Nova 02.06.2021
Italijanski milioner Đanluka Vaki doleteo je danas u Beograd kako bi primio drugu dozu vakcine protiv koronavirusa. Vaki je na aerodrom Nikola Tesla sleteo privatnim avionom, odakle se zaputio na Beogradski sajam, gde su ga dočekale brojne medijske… »
Đanluka Vaki za Nova.rs otkrio zašto se vakcinisao u Srbiji

Đanluka Vaki za Nova.rs otkrio zašto se vakcinisao u Srbiji

Nova 02.06.2021
Italijanski milioner Đanluka Vaki je neposredno nakon primanja druge doze vakcine protiv koronavirusa na Beogradskom sajmu otkrio koju je vakcinu primio, te zašto je baš odabrao da se vakciniše baš u Srbiji. „Jako sam srećan što sam ovde. Jedva… »
Opustili se posle vakcine! Pao poljubac đanluke i Šeron: Milioner prvi put otkrio porodične detalje i spomenuo ćerku…

Opustili se posle vakcine! Pao poljubac đanluke i Šeron: Milioner prvi put otkrio porodične detalje i spomenuo ćerku…

Kurir 02.06.2021
Đanluka Vaki primio je drugu dozu vakcine u Beogradu, gde je stigao privatnim avionom sa ženom, manekenkom Šeron Fonsekom. Italijanski ifluenser je došao u beloj košulji koju je upario sa crnim pantalonama i krem sakoom, a sve vreme društvo mu je… »
Đanluka Vaki se revakcinisao u Beogradu: Organizovaću koncert da proslavimo

Đanluka Vaki se revakcinisao u Beogradu: Organizovaću koncert da proslavimo

N1 Info 02.06.2021
Italijanski milioner Đanluka Vaki je neposredno nakon primanja druge doze vakcine protiv koronavirusa na Beogradskom sajmu za Nova.rs rekao da je primio Fajzer vakcinu. „Jako sam srećan što sam ovde. Jedva čekam da pandemija prođe i da organizujem… »
Italijanski milioner je u BG došao s 28 godina mlađom ženom

Italijanski milioner je u BG došao s 28 godina mlađom ženom

Nova 02.06.2021
Đanluka Vaki, poznati italijanski plejboj, doputovao je danas u Beograd po drugu dozu vakcine protiv koronavirusa, a društvo mu je ovog puta pravila 28 godina mlađa izabranica Šeron Fonseko, s kojom je nedavno dobio ćerku. Na Beogradskom sajmu danas… »

Vesti dana »