Povezane vesti

Komšije iz Ljiga otkrile sve tajne Jovane Jeremić: Progovorile o njenom bratu i sestri i porodičnoj svađi: "Lujka je, ali…

Komšije iz Ljiga otkrile sve tajne Jovane Jeremić: Progovorile o njenom bratu i sestri i porodičnoj svađi: "Lujka je, ali…

Blic 02.06.2021
Voditeljka Jovana Jeremić napravila je pravu pometnju kada je dala otkaz na televiziji "Happy". Jovana je iz Ljiga, a sada su njene komšije iz rodnog mesta rekle šta misle o voditeljki koja je potekla iz njihovog kraja. - Kad je završila maturu ovde u… »
Kurir u Ljigu! Komšije Jovane Jeremić otkrivaju sve tajne: Naša je, volimo je, a evo ko je u porodici u velikoj svađi!

Kurir u Ljigu! Komšije Jovane Jeremić otkrivaju sve tajne: Naša je, volimo je, a evo ko je u porodici u velikoj svađi!

Kurir 02.06.2021
Voditeljka Jovana Jeremić glavna je tema medija već danima, a sve zbog otkaza na televiziji Hepi, nakon čega je postala zvezda. Iz tog razloga uputili smo se u njen rodni Ljig, mesto koje često spominje, na koje je ponosna, a u nedavnom intervjuu za… »
Komšije otkrile sve tajne Jovane Jeremić: Napravila skandal u srednjoj školi, ima brata i sestru, htela da bude slavna!

Komšije otkrile sve tajne Jovane Jeremić: Napravila skandal u srednjoj školi, ima brata i sestru, htela da bude slavna!

Mondo 02.06.2021
Jovana Jeremić, kako kažu, ima starijeg brata i sestru, iako ih nikada nije pominjala u javnosti. Jovana Jeremić, kako kažu, ima starijeg brata i sestru, iako ih nikada nije pominjala u javnosti. Voditeljka Jovana Jeremić pre nekoliko dana je dala… »
Jovani Jeremić nude stan, šofera i skupa kola: Voditeljki ponude za posao samo stižu - a u pitanju je i velika suma!

Jovani Jeremić nude stan, šofera i skupa kola: Voditeljki ponude za posao samo stižu - a u pitanju je i velika suma!

Mondo 02.06.2021
Nakon otkaza Jovana Jeremić može da bira. Nakon otkaza Jovana Jeremić može da bira. Jovana Jeremić postala je glavna tema medija u Srbiji nakon što je nakon cele jedne decenije dala otkaz na Hepi televiziji. Ona je gostovala u emisiji Ognjena… »
Jovani Jeremić stan, šofer i luksuzna kola: Voditeljka tvrdi da prelazi na jednu od najgledanijih televizija

Jovani Jeremić stan, šofer i luksuzna kola: Voditeljka tvrdi da prelazi na jednu od najgledanijih televizija

Blic 02.06.2021
Voditeljka Jovana Jeremić nakon otkaza na televiziji „Happy“ ističe da ima nekoliko ponuda za posao. Naime, njoj je stiglo pet ponuda sa pet različitih televizija, a ovih dana će konačno odlučiti gde će je publika gledati od jeseni. - Deset… »
Evo s čim trguje Jovana Jeremić: Voditeljka dobila basnoslovnu ponudu, pored luks stana priča se i o ovome!

Evo s čim trguje Jovana Jeremić: Voditeljka dobila basnoslovnu ponudu, pored luks stana priča se i o ovome!

Kurir 02.06.2021
Voditeljka Jovana Jeremić nakon otkaza na "Happy" televiziji ističe da ima nekoliko ponuda za posao, među kojima je i jedna uz koju će navodno dobiti stan i ličnog šofera. Naime, njoj je stiglo pet ponuda sa pet različitih televizija, a ovih dana… »
"Ja sam sada žena na tržištu, ima istine da sam dobila stan": Jovana Jeremić o prelasku na drugu TV i radu na Hepiju

"Ja sam sada žena na tržištu, ima istine da sam dobila stan": Jovana Jeremić o prelasku na drugu TV i radu na Hepiju

Blic 01.06.2021
Voditeljka Jovana Jeremić pre nekoliko dana napustila je Hepi televiziju gde je provela punu deceniju. Sad je otvoreno govorila o razlozima zbog kojih je dala otkaz u kući gde je radila. - Deset godina sam radila na toj televiziji i ta televizija je… »

Vesti dana »