Povezane vesti

Oglasio se Vuk Mob nakon raskida sa verenicom Oliverom Konatar

Oglasio se Vuk Mob nakon raskida sa verenicom Oliverom Konatar

Vesti online 22.06.2021
Vuk Mob i Olivera Konatar stavili tačku na svoju vezu, samo tri meseca posle rođenja ćerke. Na ovu temu se prva oglasila Olivera, koja je na svom Instagram profilu otkrila da su se reper i ona razišli još početkom juna, a sada se na isti način, na… »
Vuk Mob i Olivera su raskinuli veridbu, a ovo je razlog Pevač neposredno pred krah: "Može da smeta Bogu ocu, to se neće…

Vuk Mob i Olivera su raskinuli veridbu, a ovo je razlog Pevač neposredno pred krah: "Može da smeta Bogu ocu, to se neće…

Blic 22.06.2021
Pevač Vuk Mob i njegova bivša verenica Olivera Konatar objavili su da su raskinuli nakon dve godine ljubavi, a kako se šuška razlog je to što je pevač vodio prilično "slobodan" način života, iako su on i Olja pre tri meseca dobili ćerku. Vuk je… »
Otac mu umire, raskinuo s verenicom: Životna drama Vuka Moba

Otac mu umire, raskinuo s verenicom: Životna drama Vuka Moba

Nova 22.06.2021
Reper Vuk Mob i njegova verenica Olivera Konatar razišli su se nakon dve godine veze. Tim povodom prfvo se oglasila Olivera na svom Instagram profilu, a potom i Vuk. On je ispričao da mu se „ceo život trenutno raspada“, te da mu se otac nalazi na… »
"Otac mi umire na rukama: - život mi se ruši" Vuk Mob se oglasio nakon raskida sa Oliverom i otkrio potresne detalje iz…

"Otac mi umire na rukama: - život mi se ruši" Vuk Mob se oglasio nakon raskida sa Oliverom i otkrio potresne detalje iz…

Blic 22.06.2021
Reper Vuk Mob i njegova verenica Olivera Konatar rastali su tri meseca nakon što je došla na svet njihova ćerkica Teona. Njih dvoje bili su dve godine u emotivnoj vezi, a povodom rastanka prva se oglasila Olivera, a zatim je to sad učinio i VUk. Olja… »
Mediji me razvlače, a otac mi umire: Vuk Mob se oglasio nakon raskida s Oljom - "Svet mi se ruši, nisam je varao"

Mediji me razvlače, a otac mi umire: Vuk Mob se oglasio nakon raskida s Oljom - "Svet mi se ruši, nisam je varao"

Mondo 22.06.2021
Reper Vuk Mob se oglasio povodom saopštenja njegove bivše verenice Olivere Konatar. Reper Vuk Mob se oglasio povodom saopštenja njegove bivše verenice Olivere Konatar Reper Vuk Mob i njegova verenica Olivera Konatar razišli su se nakon dve godine… »

Vesti dana »