Povezane vesti

“Podgoričanin optužen zbog toga što je pevao Vidovdan”

“Podgoričanin optužen zbog toga što je pevao Vidovdan”

Vesti online 01.07.2021
Advokatica Jovana Filipović, braniteljka Rista Jovanovića, uložila je u četvrtak žalbu Apelacionom sudu u Prištini na rešenje Osnovnog suda u ovom gradu. Ona ističe da je žalba uložena iz opreza kako rešenje o pritvoru ne bi bilo pravosnažno… »
Ristu Jovanoviću određen pritvor u Prištini, u Podgorici protest

Ristu Jovanoviću određen pritvor u Prištini, u Podgorici protest

Danas 30.06.2021
Ristu Jovanoviću, državljaninu Crne Gore koji je uhapšen tokom obeležavanja Vidovdana na Gazimestanu, danas je u Prištini određen pritvor u trajanju do 30 dana. Zbog pritvora Jovanoviću u Podgorici je večaras održan protest grupe građana… »
Pritvor za Jovanovića: Mladić uhapšen na Gazimestanu u sudnici rekao: "Nisam ja Crnogorac, ja sam Srbin" (video)

Pritvor za Jovanovića: Mladić uhapšen na Gazimestanu u sudnici rekao: "Nisam ja Crnogorac, ja sam Srbin" (video)

Blic 30.06.2021
Sudija Osnovnog suda u Prištini odlučio je da Ristu Jovanoviću odredi pritvor od 30 dana zbog incidenta na Gazimestanu za vreme obeležavanja Vidovdana 28. juna. Jovanović se prethodno izjasnio da nije kriv, a tužilac je zatražio sudski pritvor zbog… »
"Nisam ja Crnogorac!" Snimak iz sudnice u Prištini, Risto Jovanović se okrenuo i ponosno Albancima objasnio ko je! (video)

"Nisam ja Crnogorac!" Snimak iz sudnice u Prištini, Risto Jovanović se okrenuo i ponosno Albancima objasnio ko je! (video)

Večernje novosti 30.06.2021
Foto: Printskrin Risto Jovanović se izjasnio da nije kriv, a tužilac je zatražio sudski pritvor zbog "opasnosti od bekstva". Risto Jovanović optužen za širenje verske i rasne netrpeljivosti " Ja nijesam Crnogorac , ja sam Srbin iz Crne Gore "… »

Vesti dana »