Povezane vesti

U Morica Vagnera ušao duh Dirka Novickog: Rapsodija Nemačke u Splitu označila kraj generacije Brazila

U Morica Vagnera ušao duh Dirka Novickog: Rapsodija Nemačke u Splitu označila kraj generacije Brazila

Mozzart sport 04.07.2021
Panceri izvadili vizu za Olimpijske igre u Tokiju. Maštao je Aco Petrović da iz njegove Dalmacije i Splita lansira selekciju Brazila na Olimpijske igre u Tokiju, ali je naleteo na moćnije od sebe. Na poslednjoj stepenici. Udario je Brazil u zid, jer… »
Nemačka preko Brazila do Olimpijskih igara

Nemačka preko Brazila do Olimpijskih igara

Nova 04.07.2021
Košarkaši Nemačke su pobedom nad Brazilom 75:64 obezbedili olimpijsku vizu i plasirali se na najmasovnije sportsko takmičenje u Tokiju. Nemci su prvu četvrtinu izgubili 17:14, ali su u drugoj već stigli do preokreta, da bi u trećoj napravili prvi… »
Bes, tuga, očaj... Pljušte kritike, zna li Kokoškov šta mu je činiti? I ne samo on...

Bes, tuga, očaj... Pljušte kritike, zna li Kokoškov šta mu je činiti? I ne samo on...

Sportske.net 04.07.2021
Reprezentaciju Srbije nećemo gledati na Olimpijskim igrama u Tokiju posle večerašnje očajne igre u finalu kvalifikacionog turnira u Beogradu protiv Italije. ''Azuri'' su trijumfovali rezultatom 102:95, pa će oni u grupu sa Nemačkom, Australijom i… »
Košarkaški Nemačke pobedili Brazil za plasman na OI

Košarkaški Nemačke pobedili Brazil za plasman na OI

Novi magazin 04.07.2021
Košarkaški Nemačke plasirali su se večeras na Olimpijske igre pošto su u finalnom meču turnira u Splitu pobedili selekciju Brazila sa 75:64 (14:17, 22:17, 16:12, 23:18). Najbolji učinak u selekciji Nemačke imao je Moric Vagner sa 28 poena i šest… »
Odoše i Nemci u Tokio, grupa nam je formirana, čeka se Srbija!

Odoše i Nemci u Tokio, grupa nam je formirana, čeka se Srbija!

Sportske.net 04.07.2021
Završen je i kvalifikacioni turnir u Splitu, a pobednik, ujedno i putnik na Olimpijske igre u Tokio jeste selekcija Nemačke koja je u finalu večeras savladala Brazil rezultatom 75:64. Prvo poluvreme ovog meča bilo je ravnopravno, Brazilcima je pripala… »
Aco Petrović nije uspeo - na Olimpijske igre ide Nemačka! U Splitu nije uspela Hrvatska, ali ni Brazil!

Aco Petrović nije uspeo - na Olimpijske igre ide Nemačka! U Splitu nije uspela Hrvatska, ali ni Brazil!

Mondo 04.07.2021
Selekcija koju predvodi Aleksandar Petrović pala u utakmici odluke! Selekcija koju predvodi Aleksandar Petrović pala u utakmici odluke! Slovenija je prva kroz kvalifikacije izborila plasman na Olimpijske, a odmah posle nje to je uradila i Nemačka! Ona… »
‘Hteo sam da izgubimo’: Zanimljiva izjava iskusnog stručnjaka!

‘Hteo sam da izgubimo’: Zanimljiva izjava iskusnog stručnjaka!

Hot sport 04.07.2021
Veoma zanimljiva izjava! Selektor reprezentacije Brazila Aleksandar Aco Petrović dao je jednu veoma interesantnu izjavu. Njegovi izabranici savladali su Hrvatsku, uprkos njegovoj ‘želji’ da izgube. ‘U prvom meču sa Hratskom nije bilo realno… »
“Želeo sam da izgubim od Hrvatske, ali su bili baš loši”: Hit izjava Ace Petrovića selektora Brazila

“Želeo sam da izgubim od Hrvatske, ali su bili baš loši”: Hit izjava Ace Petrovića selektora Brazila

Vesti online 04.07.2021
Košarkaška reprezentacija Hrvatske ispala je iz trke za Olimpijske igre. Posle poraza od Brazila na startu turnira, “vatreni” su poraženi i od Nemačke koja će se naći u finalu sa Brazilom, koji predvodi bivši selektor Hrvata Aleksandar… »
Hteo sam da izgubim od hrvatske, ali su toliko loši da nisam uspeo: Aco Petrović brutalno spustio zemljake usred Splita!

Hteo sam da izgubim od hrvatske, ali su toliko loši da nisam uspeo: Aco Petrović brutalno spustio zemljake usred Splita!

Mondo 04.07.2021
Hrvatska košarka je doživela još jedan debakl, a sada je "so na ranu" sipao i Aco Petrović! Hrvatska košarka je doživela još jedan debakl, a sada je "so na ranu" sipao i Aco Petrović! Hrvatska je doživela debakl na kvalifikacionom turniru za… »

Vesti dana »