Povezane vesti

Veličković: Hteo bih da iza mene ostane poruka – ne odustaj

Veličković: Hteo bih da iza mene ostane poruka – ne odustaj

Vesti online 08.07.2021
Doskorašnji kapiten Partizana Novica Veličković ima jednu želju nakon duge i uspešne košarkaške karijere – da ga prati glas čoveka koji ne odustaje. Veličković je u četvrtak objavio da se povlači posle više od decenije i po profesionalne… »
Veličković: Hteo bih da iza mene ostane poruka – ne odustaj

Veličković: Hteo bih da iza mene ostane poruka – ne odustaj

Nova 08.07.2021
Doskorašnji kapiten Partizana Novica Veličković ima jednu želju nakon duge i uspešne košarkaške karijere - da ga prati glas čoveka koji ne odustaje. Veličković je u četvrtak objavio da se povlači posle više od decenije i po profesionalne… »
Novica Veličković završio košarkašku karijeru

Novica Veličković završio košarkašku karijeru

Danas 08.07.2021
Kapiten Partizana Novica Veličković završio je karijeru, saopšteno je danas iz tog beogradskog košarkaškog kluba. „Svi kojima je srce crno-belo bili su svesni da će ovaj dan jednom doći… Dan kada će legendarni kapiten, rekorder po broju… »
Novica Veličković završio karijeru! Legenda se povlači: Rekorder Partizana dao sve za voljeni klub!

Novica Veličković završio karijeru! Legenda se povlači: Rekorder Partizana dao sve za voljeni klub!

Mondo 08.07.2021
Partizan je potvrdio da legendarni kapiten neće igrati više. Partizan je potvrdio da legendarni kapiten neće igrati više. Legendarni kapiten crno-belih Novica Veličković završio je igračku karijeru! Partizan je na zvaničnom sajtu potvrdio da je… »
Nakon četiri bombe, ovo će razoriti navijače Partizana: Novica Veličković doneo odluku koje su se Svi plašili!

Nakon četiri bombe, ovo će razoriti navijače Partizana: Novica Veličković doneo odluku koje su se Svi plašili!

Sportal blic 08.07.2021
Iskusni srpski košarkaš je rešio da završi igračku karijeru. Velike promene u prave se ovog leta, a sada se desila jedna ogromna, jer je višegodišnji kapiten doneo odluku da se povuče. Nakon 17 godina profesionalne karijere, Veličković s 34 leta… »
Novica je rekao kraj: Kapiten Partizana odlazi u penziju!

Novica je rekao kraj: Kapiten Partizana odlazi u penziju!

Hot sport 08.07.2021
Kapiten Partizana odlazi u zasluženu penziju. Kako je KK Partizan objavio na svom Tviter nalogu, miljenik navijača Novica Veličković završava igračku karijeru i odlazi u penziju. 🖤🤍DAN KADA SE POVLAČI KAPITEN! 🖤🤍 📑… »
Novica Veličković završio karijeru!

Novica Veličković završio karijeru!

N1 Info 08.07.2021
Legendarni košarkaš Partizana i reprezentativac Srbije Novica Veličković završio je igračku karijeru, potvrdio je u četvrtak beogradski klub. Crno-beli su na svom sajtu objavili tekst pod naslovom „Dan kada se povlači kapiten“. U njemu piše… »

Vesti dana »