Povezane vesti

Zvezdaši ga čekali i teo je konačno presekao! Miloš Teodosić doneo najbitniju odluku za nastavak karijere

Zvezdaši ga čekali i teo je konačno presekao! Miloš Teodosić doneo najbitniju odluku za nastavak karijere

Sportal blic 08.07.2021
, plejmejker reprezentacije Srbije je, po isteku ugovora sa , povezivan sa dolaskom u , ali od toga nema ništa, pošto je kapiten „orlova“ parafirao saradnju na još dve sezone. Teodosić će tako za Virtus igrati do juna 2023. godine. - U julu 2019… »
Teodosić u Virtusu do 2023.

Teodosić u Virtusu do 2023.

N1 Info 08.07.2021
Srpski košarkaš Miloš Teodosić produžio je ugovor sa Virtusom iz Bolonje do juna 2023. godine, prenosi tako italijanski novinar Emilijano Karšija. Teodosić je u Virtus stigao 2019. godine i nastaviće saradnju šampionom Italije. Prethodno je… »
Teodosić produžio ugovor sa ekipom Virtusa

Teodosić produžio ugovor sa ekipom Virtusa

Danas 08.07.2021
Srpski košarkaš Miloš Teodosić produžio je ugovor sa ekipom Virtusa iz Bolonje, saopštio je danas italijanski klub. Plejmejker će u ekipi iz Bolonje igrati do kraja sezone 2022/23. „U julu 2019. godine rekao sam da sam došao ovde da pobedjujem i… »
Zvanično: Miloš Tedoosić odlučio gde nastavlja karijeru, već je potpisao ugovor!

Zvanično: Miloš Tedoosić odlučio gde nastavlja karijeru, već je potpisao ugovor!

Hot sport 08.07.2021
Iskusni plejmejker doneo je odluku o nastavku karijere. I narednih sezone, kapiten reprezentacije Srbije Miloš Teodosić će nositi dres Virtusa, pošto je s timom iz Bolonje potpisao ugovor do juna 2023. Nekoliko evroligaša želelo je da ga angažuje… »
Ništa od dolaska u Zvezdu, Teodosić ostaje u Italiji

Ništa od dolaska u Zvezdu, Teodosić ostaje u Italiji

Nova 08.07.2021
Miloš Teodosić će i u sezoni 2021/2022 nositi dres Virtusa iz Bolonje nakon potpisanog ugovora sa ovim timom. Plejmejker reprezentacije Srbije je, po isteku ugovora sa Virtusom, povezivan sa dolaskom u Crvenu zvezdu, ali od toga nema ništa, pošto je… »
Teodosić potpisao: Kapiten reprezentacije Srbije produžio vernost Virtusu

Teodosić potpisao: Kapiten reprezentacije Srbije produžio vernost Virtusu

Večernje novosti 08.07.2021
FOTO: Nebojša Paraušić Teodosić je odbio ponude nekolik klubova među kojima i evroligaške ekipe Efes i CSKA. "U julu 2019. godine izjavio sam da sam ovde došao da pobedim i mi smo šampioni Italije. U julu 2021. kažem da ostajem da pobedimo… »
Zvanično: Miloš Teodosić ostaje, produžio ugovor s Virtusom do 2023.

Zvanično: Miloš Teodosić ostaje, produžio ugovor s Virtusom do 2023.

Mozzart sport 08.07.2021
Kapiten srpske reprezentacije doneo konačnu odluku. Miloš Teodosić ostaje košarkaš Virtusa iz Bolonje u narednoj sezoni, a uz to je i produžio ugovor do juna 2023. godine. Prvi je o tome pisao Danijele Labanti, novinar lista Korijere di Bolonja, a… »

Vesti dana »