Povezane vesti

Postoji novi tekst Temeljnog ugovora sa SPC?

Postoji novi tekst Temeljnog ugovora sa SPC?

Vesti online 11.07.2021
Jedan od lidera Demokratskog fronta (DF) Andrija Mandić izjavio je danas da je iz medija saznao da navodno postoji neka vrsta novog temeljnog ugovora, koji je ponuđen Srpskoj pravoslavnoj crkvi i značajno se razlikuje od sporazuma koji su ranije… »
Mandić odgovorio na krivokapićevu podvalu: SPC je neuništiva!

Mandić odgovorio na krivokapićevu podvalu: SPC je neuništiva!

Večernje novosti 11.07.2021
Andrija Mandić / Foto Tanjug Mandić je rekao da je uveren da će "doći neka nova vlada koja neće pobeći od obaveze da dogovoreni sporazum potpiše". - Imali smo zaokružen i kompletan tekst Temeljnog sporazuma koji je (premijer Crne Gore) Zdravko… »
Mandić: Iz medija sam čuo za navodno novi Temeljni ugovor

Mandić: Iz medija sam čuo za navodno novi Temeljni ugovor

RTV 11.07.2021
PODGORICA - Jedan od lidera Demokratskog fronta Andrija Mandić izjavio je danas da je iz medija saznao da navodno postoji neka vrsta novog Temeljnog ugovora, koji je ponuđen Srpskoj pravoslavnoj crkvi i značajno se razlikuje od sporazuma koji su ranije… »
Mandić: Iz medija sam saznao da postoji neka vrsta novog Temeljnog ugovora

Mandić: Iz medija sam saznao da postoji neka vrsta novog Temeljnog ugovora

Kurir 11.07.2021
Jedan od lidera Demokratskog fronta Andrija Mandić izjavio je danas da je iz medija saznao da navodno postoji neka vrsta novog Temeljnog ugovora, koji je ponuđen Srpskoj pravoslavnoj crkvi i značajno se razlikuje od sporazuma koji su ranije usaglasili… »
Andrija Mandić Doći će neka nova vlada...

Andrija Mandić Doći će neka nova vlada...

Alo 11.07.2021
Mandić je podsetio da je DF i ranije upozoravao da crnogorska vlada i Krivokapić nikada neće potpisati sporazum koji je usaglašen. Jedan od lidera Demokratskog fronta Andrija Mandić izjavio je danas da je iz medija saznao da navodno postoji neka… »

Vesti dana »