Povezane vesti

Svečanost, nevreme i aplauzi

Svečanost, nevreme i aplauzi

Danas 18.07.2021
Bilo je ludo – kaže jedna od novinarki koja je ostala duže, od onih, koji su se netom povukli pred jakim nevremenom, koje je u subotu uveče prekinulo projekciju filma Dnevnik iz Gvantama / The Mauritanian na Letnjoj pozornici Palić, koji je trebalo… »
Šou mora da se nastavi – Palić u znaku Fredijevih reči

Šou mora da se nastavi – Palić u znaku Fredijevih reči

Nova 18.07.2021
Šou mora da se nastavi! Ovako su se organizatori 28. Palićkog filmskog festivala danas hrabrili posle sinoćnjeg svečanog otvaranja smotre na Letnjoj pozornici koje je, posle fanfara, pokvarilo nevreme. Samo što su dodeljene nagrade Aleksandru… »
Aleksandar berček dobitnik nagrade Lifka: Nagrada je u mojim rukama, red je bio, a Festival može da bude otvoren

Aleksandar berček dobitnik nagrade Lifka: Nagrada je u mojim rukama, red je bio, a Festival može da bude otvoren

Kurir 18.07.2021
Na Letnjoj pozornici na Paliću otvorenje 28. festival evropskog filma Palić, koji će trajati do 23. jula, a biće održavan na više lokacija - Letnja pozornica na Paliću i bioskopi Eurocinema, Abazija i Lifka. Publici Festivala Stevan Bakić… »
Počeo Palićki festival, uručene nagrade Aleksandru Berčeku i Mileni Zupančič

Počeo Palićki festival, uručene nagrade Aleksandru Berčeku i Mileni Zupančič

N1 Info 18.07.2021
Svečanom ceremonijom na Letnjoj pozornici na Paliću otvoren je 28. Festival evropskog filma Palić, koji će trajati do 23. jula. Počasna nagrada „Aleksandar Lifka“ za doprinos regionalnoj kinematografiji uručena je Mileni Zupančič iz Slovenije… »
Otvoren Palić: Uručene nagrade Berčeku, Mileni Zupančič…

Otvoren Palić: Uručene nagrade Berčeku, Mileni Zupančič…

Nova 18.07.2021
Festival evropskog filma Palić, 28. po redu otvoren je večeras na palićkoj Letnjoj pozornici uručenjem tradicionalnih nagrada ove smotre Aleksandru Berčeku, Mileni Zupančič, Kristijanu Pecoldu i Adi Solomon, kao i projekcijom filma "Dnevnik iz… »
"Hvala puno što ste me se setili, red je i bio": Na Paliću otvoren 28. Festival evropskog filma, ovacije za Berčeka

"Hvala puno što ste me se setili, red je i bio": Na Paliću otvoren 28. Festival evropskog filma, ovacije za Berčeka

Blic 18.07.2021
Na Letnjoj pozornici na Paliću večeras je svečano otvoren 28. Festival evropskog filma "Palić", a u okviru ceremonije otvaranja dodeljena su i najveća priznanja koju dodeljuje ova manifestacija. Dobitnici ovogodišnjih nagrada "Aleksandar Lifka" za… »
"Lifka" za berčeka: Na Paliću večeras počeo 28. Festival evropskog filma, sa 100 ostvarenja u 11 selekcija

"Lifka" za berčeka: Na Paliću večeras počeo 28. Festival evropskog filma, sa 100 ostvarenja u 11 selekcija

Večernje novosti 17.07.2021
Foto D. Karadarević Uz našeg velikog glumca čije su glumačke bravure upisane velikim slovima u istoriji našeg filma, dobitnik istog priznanja u kategoriji inostranih stvaralaca je Kristijan Pecold, poznati nemački reditelj. Ove godine prvi put… »

Vesti dana »