Povezane vesti

Delovi Novog Sada, Veternika, Rumenke i Ledinaca bez vode

Delovi Novog Sada, Veternika, Rumenke i Ledinaca bez vode

Radio 021 22.07.2021
Delovi Novog Sada, Veternika, Ledinaca i Rumenke nemaju vode zbog havarija. NOVI SAD Bez vode će do 15 časova biti parna strana Industrijske ulice. Ulica Đorđa Magaraševića, Braće Krkljuš i okolne ulice bez vode će biti do 19 časova. VETERNIK… »
Deo Adamovićevog naselja bez vode zbog havarije

Deo Adamovićevog naselja bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 22.07.2021
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 19 sati biti ulice Đorđa Magaraševića, Braće Krkljuš i okolne ulice u Novom Sadu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena… »
Deo Rumenačke ulice u petak šest sati bez vode

Deo Rumenačke ulice u petak šest sati bez vode

Moj Novi Sad 22.07.2021
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži, bez vode će u petak, 23. jula, od 9 do 15 sati biti deo Rumenačke ulice u Novom Sadu, od broja 144 do broja 150. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže… »
Isključenja vode u Novom Sadu i okolini

Isključenja vode u Novom Sadu i okolini

RTV 22.07.2021
NOVI SAD - Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 15 sati biti deo Industrijske ulice (parna strana) u Novom Sadu, obaveštavaju iz JKP "Vodovod i kanalizacija". Takođe, zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 17 sati biti naselje… »
Deo Rumenke bez vode zbog havarije

Deo Rumenke bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 22.07.2021
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 15 sati biti Vojvođanska ulica u Rumenki. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Delovi Novog Sada, Kamenice i Ledinaca bez vode zbog havarije

Delovi Novog Sada, Kamenice i Ledinaca bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 22.07.2021
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 15 sati biti parna strana Industrijske ulice u Novom Sadu, a do 17 sati naselje Liparije u Ledincima. Do havarije je ovog jutra došlo i u Sremskoj Kamenici, gde će bez vode do 14 sati biti… »

Vesti dana »