Povezane vesti

Olimpija jedva preživela Maltu, Birkirkara pala sa penala

Olimpija jedva preživela Maltu, Birkirkara pala sa penala

Sportske.net 29.07.2021
Fudbaleri ljubljanske Olimpije, koje od ove sezone predvodi Savo Milošević, plasirali su se u treće kolo kvalifikacija za Ligu konferencija nakon boljeg izvođenja penala od malteške Birkirkare, posle poraza u regularnom delu od 1:0. Miloševićev tim… »
Gol za zvezdu, poseban osećaj: Napadač crveno-belih ne može da sakrije osmeh zbog prvenca!

Gol za zvezdu, poseban osećaj: Napadač crveno-belih ne može da sakrije osmeh zbog prvenca!

Hot sport 29.07.2021
On je sinoć postigao prvenac u dresu srpskog šampiona. Fudbaleri Crvene zvezde su savladali Kairat rezultatom 5:0 na stadionu „Rajko Mitić“ i na taj način prošli u naredno kolo kvalifikacija za najelitnije evropsko takmičenje. Prvenac u… »
Crvena zvezda igra dva uzastopna meča kao domaćin

Crvena zvezda igra dva uzastopna meča kao domaćin

Sportske.net 29.07.2021
Fudbaleri Crvene zvezde sastaće se u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona sa Šerifom iz Tiraspolja. Ekipa koju sa klupe predvodi Dejan Stanković juče je deklasirala Kairat pred oko 20.000 mališana na stadionu "Rajko Mitić" i tako obezbedila… »
Dejan Stanković je "vukovac": Prvi Zvezdin trener sa tri evropske petice

Dejan Stanković je "vukovac": Prvi Zvezdin trener sa tri evropske petice

Mozzart sport 29.07.2021
Posle Evrope i Slovan Libereca, počašćen i Kairat. Veliki, ogroman, trenerski ispit položio je Dejan Stanković u četvrtak uveče. Pod imperativom pobede, a s minusom iz prvog meča, bila je Crvena zvezda uoči revanša sa Kairatom u drugom kolu… »
UEFA odredila termine za mečeve Zvezde i Šerifa

UEFA odredila termine za mečeve Zvezde i Šerifa

Mozzart sport 29.07.2021
Prvi već za pet dana u Beogradu... Kairat je Zvezdina prošlost, Šerif je ono što dolazi. Srpski prvak ukrstiće koplja s moldavskim timom u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, a iz Evropske kuće fudbala stigle su informacije vezane za… »
Samo u Žurnalu: Foto priča malih Zvezdinih Delija

Samo u Žurnalu: Foto priča malih Zvezdinih Delija

Sportski žurnal 29.07.2021
Crvena zvezda je sjajnom igrom eliminisala Kairat, ali više od pobede i prolaza u naredno kolo raduje atmosfera na tribinama. Crvena zvezda je zadivila Evropu! Ekipa Dejana Stankovića je sjajnom igrom nadoknadila minus iz Kazahstana, i ne samo to, na… »
Dejan Stanković posle "petarde": "Neki su sumnjali u ove momke, ja nisam"

Dejan Stanković posle "petarde": "Neki su sumnjali u ove momke, ja nisam"

Večernje novosti 29.07.2021
FOTO: M. Vukadinović Zvezda je savladala kazahstanskog šampiona sa više nego ubedljivih 5:0. "Tim je bio fenomenalan, ponosan što nosi ovaj dres. Uz svu nedelju koja je bila iza nas, nijednog trenutka nisam prestao da verujem u ove momke, jer znam ko… »
Milane, veliki si! Borjan prvo šokirao kad je skočio na voditelja i besno mahao ka kameri, a onda je izgovorio ovo i…

Milane, veliki si! Borjan prvo šokirao kad je skočio na voditelja i besno mahao ka kameri, a onda je izgovorio ovo i…

Sportal blic 28.07.2021
Fudbaleri plasirali su se u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona nakon pobede nad Kairatom od 5:0. Vera u crveno-bele bila je poljuljana posle poraza od 2:1 u Kazahstanu, ali je šampion Srbije dokazao kako je bolji rival od tima iz Almatija… »
"Odigrali smo perfektnu utakmicu": Aleksandar Katai nakon majstorske partije: Dva gola mi znače, ali su zasluga ekipe

"Odigrali smo perfektnu utakmicu": Aleksandar Katai nakon majstorske partije: Dva gola mi znače, ali su zasluga ekipe

Sportal blic 28.07.2021
Fudbaleri su ostvarili ubedljivu pobedu savladavši Kairat na stadionu "Rajko Mitić" sa 5:0. Na taj način su obezbedili plasman u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona. Presrećan zbog dva pogotka bio je . - Mislim da smo odigrali perfektu… »
"Nikad neću sumnjati u ove momke, niti sam sumnjao" Dejan Stanković presrećan posle "petarde": Porasli smo kao klub, a ja…

"Nikad neću sumnjati u ove momke, niti sam sumnjao" Dejan Stanković presrećan posle "petarde": Porasli smo kao klub, a ja…

Sportal blic 28.07.2021
Trener Dejan Stanković bio je izuzetno zadovoljan nakon pobede šampiona Srbije nad Kairatom (5:0) i plasmana u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona. - Uvek sam samouveren kad imam takve momke iza sebe. Ja znam kako rade, šta rade i na koji… »
Oni će večeras biti Zvezdin 12. igrač! Mališani iz cele Srbije, ali i regiona došli da pomognu crveno-belima protiv…

Oni će večeras biti Zvezdin 12. igrač! Mališani iz cele Srbije, ali i regiona došli da pomognu crveno-belima protiv…

Sportal blic 28.07.2021
Fudbaleri igraju večeras na stadionu "Rajko Mitić" revanš utakmicu drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, protiv . Crveno-beli moraju da nadoknade minus iz Almatija, gde je kazahstanski tim slavio sa 2:1, ali će ovog puta izostati podrška… »
Zaglušljujuđa atmosfera: Zvezdina deca na tribinama spremila haos za Kazahstance (video)

Zaglušljujuđa atmosfera: Zvezdina deca na tribinama spremila haos za Kazahstance (video)

Večernje novosti 28.07.2021
FOTO: Časlav Vuković Crveno-beli moraju da nadoknade minus iz Almatija, gde je kazahstanski tim slavio sa 2:1, ali će ovog puta izostati podrška najvatrenijih pristalica. Atmosfera na "Marakani" #GoriSever pic.twitter.com/cc6LDst86x — Aleksandar… »

Vesti dana »