Povezane vesti

Nadal kritikovao Đokovića zbog ponašanja pa ga hvalio zbog tenisa

Nadal kritikovao Đokovića zbog ponašanja pa ga hvalio zbog tenisa

Mozzart sport 01.08.2021
Španac zamerio srpskom asu na izlivima besa u Tokiju. Dočekao je dobar deo planete i ogroman broj zapadnih medija rezultatski krah Novaka Đokovića da počnu sa pljabom. Izvlače mu reči iz konteksta, pokušavaju da manipulišu sa milionima čitalaca… »
Novak ne bi trebalo tako da reaguje: Rafael Nadal komentarisao Đokovića - Čudi me to, dobro je da nije bilo ljudi!

Novak ne bi trebalo tako da reaguje: Rafael Nadal komentarisao Đokovića - Čudi me to, dobro je da nije bilo ljudi!

Mondo 01.08.2021
Španac se oglasio o meču za bronzu i poručio da je dobro da niko nije povređen nakon Novakovih burnih reakcija. Španac se oglasio o meču za bronzu i poručio da je dobro da niko nije povređen nakon Novakovih burnih reakcija. Novak Đoković nije… »
Niko neće postavljati pitanje da li je Novak najbolji svih vremena ako objedini kalendarski grend slem

Niko neće postavljati pitanje da li je Novak najbolji svih vremena ako objedini kalendarski grend slem

Mozzart sport 01.08.2021
Reči teniskog stručnjaka imaju jak odjek. Poslednji dani Novaka Đokovića u Tokiju bili su krajnje devastirajući. Na poraz od Saše Zvereva u polufinalu nadovezao se iscrpljujući meč s Pablom Karenjom Bustom gde nije uspeo da stigne do bronze, posle… »
Velika uvreda Novaku Đokoviću: Da li je moguće da su organizatori OI ovo uradili?!

Velika uvreda Novaku Đokoviću: Da li je moguće da su organizatori OI ovo uradili?!

Večernje novosti 01.08.2021
Foto: D. Dozet, Tanjug/AP Najbolji teniser u istoriji "belog sporta" poražen je u polufinalu od Aleksandra Zvereva, potom je ostao bez brzonze u duelu sa Pablom Karenjom-Bustom. Povrh svega morao je da se povuče iz borbe za medalju u miks dublu koji je… »
Zašto toliko mrzite Đokovića? Britanac objasnio svima: Tekst o kome se priča - "Klinac sa Balkana koji je navodni uljez!

Zašto toliko mrzite Đokovića? Britanac objasnio svima: Tekst o kome se priča - "Klinac sa Balkana koji je navodni uljez!

Mondo 01.08.2021
Sjajna kolumna u kojoj je konačno neko stao u zaštitu Novaka Đokovića. Sjajna kolumna u kojoj je konačno neko stao u zaštitu Novaka Đokovića. Novak Đoković nije uspeo da se iz Tokija vrati sa olimpijskom medaljom oko vrata, iako je bio vrlo… »
Monstruozno! Novaka jezivo vređaju zbog lažne vesti! Gore društvene mreže: Hejteri se rugaju Srbinu i likuju zbog neuspeha…

Monstruozno! Novaka jezivo vređaju zbog lažne vesti! Gore društvene mreže: Hejteri se rugaju Srbinu i likuju zbog neuspeha…

Kurir 01.08.2021
Najbolji teniser svih vremena, srpski as Novak Đoković, našao se na udaru kritika nakon poraza u meču za bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju. Novak je borbi za bronzu poražen od Španca Pabla Karenja Buste, a nakon toga je zbog povrede i… »
Novaka razapinju zbog lažne vesti - svi su naseli: Vređaju ga i likuju zbog poraza, mreže se usijale a ovo je istina!

Novaka razapinju zbog lažne vesti - svi su naseli: Vređaju ga i likuju zbog poraza, mreže se usijale a ovo je istina!

Mondo 01.08.2021
Iako je nebrojeno puta dokazao da je jedan od najvećih sportista svih vremena, tretman medija, naročito zapadnih, prema Novaku Đokoviću je često nemilosrdan. O tome najbolje svedoči situacija nakon poraza prvog reketa sveta na Olimpijskim igrama… »
Novak je patetično razmaženo dete: novinar koji je izgubio posao zbog Megan Markel i kritikovao Naomi Osaku, sad je prešao…

Novak je patetično razmaženo dete: novinar koji je izgubio posao zbog Megan Markel i kritikovao Naomi Osaku, sad je prešao…

Noizz 01.08.2021
Oporavlja se Novak Đoković posle izgubljenih mečeva na Olimpijadi, a oporavlja se i cela Srbija koja je teško podnela to što je najbolji teniser sveta ostao bez medalja u Tokiju. Podrška stiže sa svih strana jer su ljudi svim srcem bili uz… »
Novinari napali Đokovića zbog razbijanja reketa: Šta želite da vam kažem? I ja sam ljudsko biće...

Novinari napali Đokovića zbog razbijanja reketa: Šta želite da vam kažem? I ja sam ljudsko biće...

Mondo 01.08.2021
Bio je potpuno iscrpljen, ali Đoković je morao da objašnjava i zašto je razbio reket. Bio je potpuno iscrpljen, ali Đoković je morao da objašnjava i zašto je razbio reket. Srpski teniser Novak Đoković nije uspeo da se iz Tokija vrati sa medaljom… »
Novinari provocirali Đokovića: Šta želite da vam kažem? I ja sam ljudsko biće

Novinari provocirali Đokovića: Šta želite da vam kažem? I ja sam ljudsko biće

Večernje novosti 01.08.2021
Foto: Tanjug/AP Evidentno je bilo da je veoma umoran i povređen ušao u završnicu takmičenja, pa je protiv Karenjo-Buste pravio neverovatne greške zbog kojih je morao nekako da "izbaci" frustraciju... NJegovo rešenje za to su urlici i razbijanje… »

Vesti dana »