Povezane vesti

Nakon incidenta u Nišu bubi i džali otkazan koncert! Građani uputili niz primedbi zbog nastupa

Nakon incidenta u Nišu bubi i džali otkazan koncert! Građani uputili niz primedbi zbog nastupa

Mondo 06.08.2021
Oglasili se i organizatori letnje turneje popularnog dvojca. Oglasili se i organizatori letnje turneje popularnog dvojca. Nakon snimka incidenta na nastupu u Nišu u kom je mladić iz publike dobio batine, sarajevski reperi Buba Koreli i Džala Brat… »
Otac dečaka bačenog na nastupu Bube i Jale: Bilo ga je strah

Otac dečaka bačenog na nastupu Bube i Jale: Bilo ga je strah

Nova 06.08.2021
Reperi Jala Brat i Buba Koreli nastupali su u Nišu 31. jula 2021. godine i tom prilikom se dogodio skandal koji je snimljen. Snimak sa pomenutog nastupa, postao je viralan, te su mnogi osudili što je mladić "bačen" sa scene, tim povodom se oglasio i… »
Oglasio se otac dečaka na kog su nasrnuli na nastupu Bube i Jale: Moj sin ima traume, plaši se i ne želi da priča!

Oglasio se otac dečaka na kog su nasrnuli na nastupu Bube i Jale: Moj sin ima traume, plaši se i ne želi da priča!

Kurir 06.08.2021
Na nedavnom nastupu repera Bube Korelija i Jale Brata u Nišu došlo je do incidenta, kada su članovi njihovog tima nasrnulni na mladića iz publike, a tim povodom se sada oglasio i otac mladica na koga su nasrnuli to veče. Otac mladića kaže da je u… »
Bubi i Džali hoće da ZABRANE ulazak u Srbiju! Reperi razbesneli fanove!

Bubi i Džali hoće da ZABRANE ulazak u Srbiju! Reperi razbesneli fanove!

Svet & Skandal 06.08.2021
Zbog incidenta na nedavnom nastupu repera, Bubi i Džali hoće da zabrane ulazak u Srbiju, jer su članovi njihovog obezbeđenja bacili mladića sa bine u publiku. Snimak ove tuče postao je viralan, a mnogi su besni zbog ovoga. Hoće da im zabrane ulazak… »
Jala Brat se oglasio povodom stravičnog snimka s koncerta

Jala Brat se oglasio povodom stravičnog snimka s koncerta

Nova 06.08.2021
Stravičan video snimak koji kruži društvenim mrežama, a na kojem se vidi kako na nastupu repera Jale Brata i Bube Korelija u Nišu članovi obezbeđenja mučki vuku i bacaju dečaka sa bine nazad u publiku, zgrozio je javnost. Jala Brat se tim povodom… »
Peticija "Cancel Jala & Buba" za dan prikupila 25.000 potpisa

Peticija "Cancel Jala & Buba" za dan prikupila 25.000 potpisa

Radio 021 06.08.2021
Peticiju protiv estradnjaka Jasmina Fazlića (Jala Brat) i Amara Hodžića (Buba Corelli), nakon incidenta na koncertu u Nišu, potpisalo je gotovo 25.000 korisnika interneta za jedan dan. Na sajtu peticije.online, platformi na kojoj građani potpisuju… »
Nismo bili na bini, žao mi je! Oglasio se Buba Koreli i progovorio o skandaloznoj tuči na nastupu! (foto)

Nismo bili na bini, žao mi je! Oglasio se Buba Koreli i progovorio o skandaloznoj tuči na nastupu! (foto)

Mondo 06.08.2021
Reper se putem Instagrama obratio javnosti. Reper se putem Instagrama obratio javnosti. Sarajevski reperi Buba Koreli i Džala Brat našli su se u žiži javnosti zbog skandaloznog snimka s njihovog nastupa u Nišu kada je mladić iz publike dobio batine… »
Nakon incidenta u Nišu otkazan koncert Bube i Džale u Banjaluci - reper se odmah oglasio: "Njihova muzika promoviše nasilje"

Nakon incidenta u Nišu otkazan koncert Bube i Džale u Banjaluci - reper se odmah oglasio: "Njihova muzika promoviše nasilje"

Blic 06.08.2021
Koncert muzičara Džale Brata i Bube Korelija koji je bio najavljen za 13. avgust u Banjaluci, neće biti održan, prenose mediji. Prvu informaciju o otkazivanju ovog koncerta, što je neuobičajeno, na pres konferenciji političke stranke Ujedinjena… »
Džala i ja nismo bili na bini! Buba Koreli progovorio o tuči na nastupu u Nišu: Jako mi je žao, osuđujem svaku vrstu…

Džala i ja nismo bili na bini! Buba Koreli progovorio o tuči na nastupu u Nišu: Jako mi je žao, osuđujem svaku vrstu…

Kurir 06.08.2021
Na nedavnom nastupu repera Bube Korelija i Džale Brata u Nišu došlo je do incidenta, kada su članovi njihovog tima nasrnulni na mladića iz publike. Snimak ove tuče postao je viralan, a sada se oglasio i Buba Koreli. Reper je na svom Instagram nalogu… »
Neće niko da bije našu decu! Neće u našu tvrđavu! Familijobe besan zbog skandala s Bubom i Džalom - Ljudi, otvorite oči!

Neće niko da bije našu decu! Neće u našu tvrđavu! Familijobe besan zbog skandala s Bubom i Džalom - Ljudi, otvorite oči!

Mondo 06.08.2021
Familijobe se obratio javno svima na Instagramu. Familijobe se obratio javno svima na Instagramu. Sarajevski reperi Buba Koreli i Džala Brat našli su se u centru još jednog skandala zbog snimka s njihovog nedavnog nastupa u Nišu, kada su članovi… »
Bubi i Džali traže zabranu ulaska u Srbiju! Zbog tuče na nastupu razbesneli javnost - "nemaju šta da traže ovde!"

Bubi i Džali traže zabranu ulaska u Srbiju! Zbog tuče na nastupu razbesneli javnost - "nemaju šta da traže ovde!"

Mondo 06.08.2021
Peticiju za zabranu ulaska u Srbiju Bubi Koreliju i Džali Bratu je do sada potpisalo 12.000 ljudi. Peticiju za zabranu ulaska u Srbiju Bubi Koreliju i Džali Bratu je do sada potpisalo 12.000 ljudi. Sarajevski reperi Buba Koreli i Džala Brat našli su… »
Peticija da se Bubi i Džali zabrani ulazak u Srbiju zbog maltretiranja dečaka

Peticija da se Bubi i Džali zabrani ulazak u Srbiju zbog maltretiranja dečaka

Nova 06.08.2021
Na nedavnom nastupu Džale Brata i Bube Koreli u Nišu došlo je do skandala kada je, kako se piše, obezbeđenje bacilo jednog momka sa bine u publiku, te i fizički nasrnulo na njega, zbog čega je pokrenuta peticija da se dvojici repera zabrani ulazak… »
(Video) Bacili dečka sa bine: Nakon skandaloznog nastupa Bube i Džale javnost zgrožena: Viktor Savić reagovao - To su…

(Video) Bacili dečka sa bine: Nakon skandaloznog nastupa Bube i Džale javnost zgrožena: Viktor Savić reagovao - To su…

Blic 05.08.2021
Mnoge poznate ličnosti ostale su zgrožene snimkom koji kruži mrežama, na kom, na nastupu Bube Korelija i Džale Brata u Nišu obezbeđenje baca momka u publiku sa bine, a među njima su glumac Viktor Savić i Sloba Radanović koji su oštro osudili… »

Vesti dana »