Povezane vesti

Luka stojanović: ‘Posebno me je oduševila igra i pobeda protiv Hamarbija! Navikao sam se na život u Čikagu’

Luka stojanović: ‘Posebno me je oduševila igra i pobeda protiv Hamarbija! Navikao sam se na život u Čikagu’

Hot sport 09.08.2021
Srpski fudbaler pruža sjajne partije u MLS ligi! Bivši igrači Čukaričkog blistaju na svom kontinentima. Veljko Birmančević je sjajno započeo sezonu u Malmeu, u duelu kvalifikacija za plasman u Ligu šampiona protiv Glazgov Rendžersa upisao je gol… »
Luka Stojanović sa dva gola srušio NJujork: Uželeo sam se fudbala (video)

Luka Stojanović sa dva gola srušio NJujork: Uželeo sam se fudbala (video)

Sportski žurnal 09.08.2021
- Taj prvi pogodak, to su moje pozicije, uvek pokušavam da šutiram kad mi se odatle ukaže prilika - kazao je Luka Stojanović, prvotimac Čikago Fajera. Bivši igrači Čukaričkog blistaju na svom kontinentima. Veljko Birmančević je sjajno započeo… »
Stojanović rešeta preko okeana: Bivši fudbaler Čukaričkikog i Partizana dao dva gola za šest minuta (video)

Stojanović rešeta preko okeana: Bivši fudbaler Čukaričkikog i Partizana dao dva gola za šest minuta (video)

Večernje novosti 09.08.2021
FOTO: Printskrin Najbolji je strelac tima sa pet golova nakon što je u noći između nedelje i ponedeljka postigao dva u trijumfu svog tima protiv NJujork Red Bula rezultatom 2:1 (2:0). Stojanović je obeležio početak utakmice s obzirom na to da je… »
"Iz Čikaga moji..." - Srpsko veče u MLS ligi, šou Partizanovog deteta

"Iz Čikaga moji..." - Srpsko veče u MLS ligi, šou Partizanovog deteta

Sportske.net 09.08.2021
Srpski vezista Luka Stojanović istakao se kao najbolji fudbaler utakmice svog Čikago Fajera i Njujork Red Bulsa u susretu 17. kola MLS lige. Nije Ranko Veselinović jedini srpski fudbaler čije se ime našlo među strelcima prethodne večeri u najjačem… »
Šah mat u dva poteza: Bivši igrač Čukaričkog dao dva gola za šest minuta! (video)

Šah mat u dva poteza: Bivši igrač Čukaričkog dao dva gola za šest minuta! (video)

Hot sport 09.08.2021
Sjajna partija Luke Stojanovića Nekadašnji fudbaler Čukaričkog Luka Stojanović stigao je u MLS kada je buknula pandemija Korona virusa te nije imao dovoljno prilike da se pokaže u dresu Čikago Fajera. Ipak, ove sezone je situacija potpuno… »
Dva gola Luke Stojanovića za 6 minuta VIDEO

Dva gola Luke Stojanovića za 6 minuta VIDEO

Nova 09.08.2021
Luka Stojanović doneo je pobedu Čikagu sa dva gola protiv Njujork Red Bulsa, bilo je 2:1 na kraju. Bivši fudbaler Čukaričkog junak je Čikaga, kom je doneo pobedu posle pet utakmica bez trijumfa. Već u 2. minutu atraktivno je šutirao sa distance, a… »
Srbi osvajaju MLS: Prvenac Ranka Veselinovića u dresu Vankuvera (video)

Srbi osvajaju MLS: Prvenac Ranka Veselinovića u dresu Vankuvera (video)

Mozzart sport 09.08.2021
Nekadašnji fudbaler Vojvodine postigao izjednačujući gol (1:1) za kanadski tim u Los Anđelesu protiv Galaksija. Fantastičan vikend za Srbe u MLS-u. Prošle nedelje je Dejan Joveljić potpisao ugovor sa Los Anđeles Galaksijem, timom koga su… »
Maestralni Luka Stojanović: Ameri počinju da upoznaju razornu desnicu srpskog veziste (video)

Maestralni Luka Stojanović: Ameri počinju da upoznaju razornu desnicu srpskog veziste (video)

Mozzart sport 09.08.2021
Nekadašnji omladinac Partizana, kasnije prvotimac Čukaričkog, postigao oba gola za Čikago koji je dobio Njujork Red Bulse sa 2:1 u MLS-u. Sa pet golova srprski vezista je najbolji strelac tima iz Ilinoisa. Najbolja partija Luke Stojanovića „preko… »

Vesti dana »