Povezane vesti

Preminuo harmonikaš i kompozitor Novica Negovanović

Preminuo harmonikaš i kompozitor Novica Negovanović

RTS 09.08.2021
Kako je potvrđeno RTS-u, poznati harmonikaš i kompozitor narodne muzike Novica Negovanović preminuo je u 76. godini od posledica kovida 19. Kompozitor, harmonikaš i pevač narodne muzike Novica Negovanović odrastao je u muzičkoj porodici, otac i… »
Poneo titulu prve harmonike Jugoslavije: Pokojni pevač prvi nastup imao u prvom razredu, a jedna godina obeležila je Novici…

Poneo titulu prve harmonike Jugoslavije: Pokojni pevač prvi nastup imao u prvom razredu, a jedna godina obeležila je Novici…

Kurir 09.08.2021
Harmonikaš, kompozitor i pevač Novica Negovanović umro je danas u 75. godini. Mnogi su se oprostili od legende šumadijske muzike. Novica je rođen 1945. godine u Adranima kod Kraljeva. Njegov muzički talenat dolazi do izražaja još u petoj godini… »
Preminuo legendarni harmonikaš Novica Negovanović

Preminuo legendarni harmonikaš Novica Negovanović

Nova 09.08.2021
Legenda šumadijske i srpske muzike, harmonikaš Novica Negovanović, preminuo je jutros u kovid bolnici u Kruševcu u svojoj 76. godini. Brojne kolege se opraštaju od njega na društvenim mrežama, a među prvima je to učinio nejgov fah kolega… »
Preminuo harmonikaš i kompozitor Novica Negovanović

Preminuo harmonikaš i kompozitor Novica Negovanović

N1 Info 09.08.2021
Poznati harmonikaš Novica Negovanović preminuo je u ponedeljak ujutru u kovid bolnici u Kruševcu u 76. godini. Brojne kolege se opraštaju od njega na društvenim mrežama, a među prvima je to učinio njegov fah kolega Aleksandar Sofronijević… »
Komponovao sam pesmu svog života: Novica Negovanović napravio je janičara kog je pevao Cune, ovako je o tome pričao pokojni…

Komponovao sam pesmu svog života: Novica Negovanović napravio je janičara kog je pevao Cune, ovako je o tome pričao pokojni…

Kurir 09.08.2021
Pevač i kompozitor Novica Negovanović preminuo je jutro u kovid bolnici u Kruševcu u svojoj 75. godini, potvrđeno je nezvanično za Kurir iz kovid bolnice u Kruševcu. Tužna vest o smrti pevača pogodila je mnoge, a njegove pesme ostaće da žive… »
Preminuo novica Negovanović: Kolege se opraštaju od čuvenog harmonikaša

Preminuo novica Negovanović: Kolege se opraštaju od čuvenog harmonikaša

Večernje novosti 09.08.2021
Foto: Printskrin Youtube - Jutros rano smo izgubili velikana srpske harmonike, pesme, kolegu, druga, brata ali i oca i našeg deku čika Novicu Negovanovića. Dusa me boli dok ovo pišem,ne želim da verujem da te nema više. Odmori dušu dobri moj Nole… »

Vesti dana »