Povezane vesti

"Doneta je odluka o početku škole": Dr Kon o tome kako će đaci ići na nastavu i vakcinaciji dece

"Doneta je odluka o početku škole": Dr Kon o tome kako će đaci ići na nastavu i vakcinaciji dece

Mondo 21.08.2021
Član kriznog štaba dr Predrag Kon je u gostovanju na TV Hepi otkrio kakva odluka je doneta vezano za početak školske godine, ali i apelovao da se deca starija od 12 godina vakcinišu. Član kriznog štaba dr Predrag Kon je u gostovanju na TV Hepi… »
Krizni štab prelomio Zna se kako će početi školska godina

Krizni štab prelomio Zna se kako će početi školska godina

Alo 21.08.2021
Doneta je odluka da se krene normalno u školu, ali sa maskama, rekao je epidemiolog i član Kriznog štaba dr Predrag Kon. Kon je dodao da virus cirkuliše i da je izvesno da će se pojaviti u školama. - Školska godina će normalno početi, ali sam… »
Dr Kon: Doneta je odluka o školama. Smeta mi roditeljska briga, a ne daju da im se deca vakcinišu

Dr Kon: Doneta je odluka o školama. Smeta mi roditeljska briga, a ne daju da im se deca vakcinišu

Telegraf 21.08.2021
On je apelovao još jednom da se vakcinišu sva deca starija od 12 godina. Epidemiolog i član Kriznog štaba doktor Predrag Kon upozorio je na važnost vakcinisanja trećom dozom vakcine protiv virusa korona, kao i da medicinski deo štaba ima gotovo… »
"Ja se tresem koliko se plašim": Dr Kon o održavanju festivala, kovid propusnicama i trećoj dozi - to se rešava kaznama!

"Ja se tresem koliko se plašim": Dr Kon o održavanju festivala, kovid propusnicama i trećoj dozi - to se rešava kaznama!

Mondo 21.08.2021
U televizijskom gostovanju danas, epidemiolog dr Predrag Kon govorio je o broju zaraženih u Srbiji i o trećoj dozi vakcine koja je najavljena. U televizijskom gostovanju danas, epidemiolog dr Predrag Kon govorio je o broju zaraženih u Srbiji i o… »

Vesti dana »