Povezane vesti

Vučić opet poklopio Tomu monu: Danilo i ja nismo dva već dvojica! (video)

Vučić opet poklopio Tomu monu: Danilo i ja nismo dva već dvojica! (video)

Pravda 28.08.2021
Ministar Tomislav Momirović, poznatiji kao Toma Mona ponovo je briljirao sa svojim snimcima, a ovoga puta u tome su mu pomogli predsednik Srbije Aleksandar Vučić i njegov sin Danilo. Njih trojica su se uputili u Kosjerić na proslavu odlaska u vojsku… »
Ponosan što sam Toma Mona: Kad Vučkov sin ide u vojsku, na ispraćaj dolaze predsednik i ministri, pauzu pravili u Valjevu…

Ponosan što sam Toma Mona: Kad Vučkov sin ide u vojsku, na ispraćaj dolaze predsednik i ministri, pauzu pravili u Valjevu…

RINA 28.08.2021
Ponosan što sam Toma Mona: Kad Vučkov sin ide u vojsku, na ispraćaj dolaze predsednik i ministri, pauzu pravili u Valjevu obilazeći radove na izgradnji saobrćajnice Valjevo - Radove na izgradnji brze saobraćajnice Lajkovac-Valjevo neplanirano su… »
VIDEO Vučić ispravljao Momirovića: Govoriš o Danilu i meni, mi smo dvojica, a ne dva

VIDEO Vučić ispravljao Momirovića: Govoriš o Danilu i meni, mi smo dvojica, a ne dva

Radio 021 28.08.2021
Ministar infrastrukture Tomislav Momirović objavio je na Instagramu video snimak sa obilaska radova na saobraćajnici Lajkovac - Valjevo, u društvu predsednika Aleksandra Vučića i njegovog sina Danila. Vučić nije bio baš zadovoljan uvodom koji je… »
Vučić lektor Momiroviću: Govoriš o Danilu i meni, mi smo dvojica, a ne dva

Vučić lektor Momiroviću: Govoriš o Danilu i meni, mi smo dvojica, a ne dva

N1 Info 28.08.2021
Ministar infrastrukture Tomislav Momirović objavio je na svom Instagram profilu video snimak sa obilaska radova na brzoj saobraćajnici Lajkovac - Valjevo, u društvu predsednika Aleksandra Vučića i njegovog sina Danila. Vučić nije bio baš… »
Vučić opet poklopio Tomu Monu: Danilo i ja nismo dva već dvojica VIDEO

Vučić opet poklopio Tomu Monu: Danilo i ja nismo dva već dvojica VIDEO

Nova 28.08.2021
Ministar Tomislav Momirović, poznatiji kao Toma Mona ponovo je briljirao sa svojim snimcima, a ovoga puta u tome su mu pomogli predsednik Srbije Aleksandar Vučić i njegov sin Danilo. Njih trojica su se uputili u Kosjerić na proslavu odlaska u vojsku… »
"Pozdrav, ja sam Toma Mona, ponosan na društvo u kojem sam" Ministar na putu za Kosjerić podelio interesantan snimak (video)

"Pozdrav, ja sam Toma Mona, ponosan na društvo u kojem sam" Ministar na putu za Kosjerić podelio interesantan snimak (video)

Srbija danas 28.08.2021
Evo gde se i sa kim uputio Momirović. Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture u Vladi Republike Srbije podelio je na svom Instagram nalogu video snimak na kojem se nalaze i predsednik Aleksandar Vučić, kao i njegov sin Danilo. - Pozdrav… »
Ja sam Toma Mona: Ministar objavio neobičan video sa Vučićem i Danilom

Ja sam Toma Mona: Ministar objavio neobičan video sa Vučićem i Danilom

Večernje novosti 28.08.2021
Foto: Printskrin Instagram/tomamomirovic - Pozdrav ja sam Toma Mona, ponosan sam na ovo Toma, još ponosniji na ovo Mona. Krenuli smo da Vučku čestitamo odlazak sina u vojsku u Kosjeriću. Stali smo da obiđemo radove u Valjevu. Tu sam još sa dva… »
Prste da poližeš! Predsednik na putu do Kosjerića probao kolače (foto)

Prste da poližeš! Predsednik na putu do Kosjerića probao kolače (foto)

Večernje novosti 28.08.2021
Foto: Printskrin Instagram/buducnostsrbijeav Vučiću društvo prave sin Danilo,Tomislav Momirović, Zoran Drobnjak i Aleksandar Antić. A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) - Prste da poližeš, ali bukvalno. Sa mojim Danilom… »

Vesti dana »