Povezane vesti

Brnabićeva: Za drugi ciklus programa "Moja prva plata" izdvojena veća sredstva

Brnabićeva: Za drugi ciklus programa "Moja prva plata" izdvojena veća sredstva

RTS 28.08.2021
Premijerka Ana Brnabić rekla je u Arilju da su u drugom ciklusu programa "Moja prva plata" izdvojene 2,2 milijarde dinara. Program "Moja prva plata" namenjen mladima radi sticanja radnog iskustva, koji je u prošlom ciklusu obuhvatio njih 8.400, pokazao… »
Brnabić: Za drugi ciklus Moja prva plata 2,2 milijarde dinara

Brnabić: Za drugi ciklus Moja prva plata 2,2 milijarde dinara

Dnevnik 28.08.2021
ARILjE: Premijerka Ana Brnabić pozvala je privatne kompanije i poslodavce u Srbiji da se prijave za drugi ciklus programa ''Moja prva plata'' za koji je Vlada Srbije izdvojila 2,2 milijarde dinara i istakla da je cilj programa da 10.000 mladih sa… »
PKS: Više od 310 kompanija prijavilo se za drugi ciklus programa Moja prva plata

PKS: Više od 310 kompanija prijavilo se za drugi ciklus programa Moja prva plata

Danas 28.08.2021
Privredna komora Srbije (PKS) saopštila je danas da se od početka drugog ciklusa programa „Moja prva plata“ prijavilo više od 310 poslodavaca iz Srbije koji traže oko 1.000 mladih radnika za proces osposobljavanja. PKS je u saopštenju navela da… »
Brnabić: Za drugi ciklus programa Moja prva plata 2,2 milijarde dinara

Brnabić: Za drugi ciklus programa Moja prva plata 2,2 milijarde dinara

Beta 28.08.2021
Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas u Arilju da su u drugom ciklusu programa "Moja prva plata" izdvojene 2,2 milijarde dinara, preneo je RTS. Brnabić je rekla da se nada da će u tom ciklusu uspeti da bude obezbedjeno radno iskustvo za 10.000… »
Brnabić: U drugom ciklusu „Moja prva plata“ izdvojene 2,2 milijarde dinara

Brnabić: U drugom ciklusu „Moja prva plata“ izdvojene 2,2 milijarde dinara

N1 Info 28.08.2021
Premijerka Ana Brnabić izjavila je u Arilju da su u drugom ciklusu programa "Moja prva plata" izdvojene 2,2 milijarde dinara, preneo je RTS. Brnabić je rekla da se nada da će u tom ciklusu uspeti da bude obezbeđeno radno iskustvo za 10.000 mladih. Ona… »

Vesti dana »