Povezane vesti

Partizan ''sudbinski'' do velikog pojačanja

Partizan ''sudbinski'' do velikog pojačanja

Sportske.net 01.09.2021
Dosadašnji odbrambeni fudbaler saudijskog Al Raeda Nemanja Miletić vratio se u Partizan sa kojim je potpisao jednogodišnji ugovor, saopštio je danas beogradski klub. Miletić će igrati u Partizanu do leta 2022. godine. "Presrećan sam, čak mislim i… »
Miletić nakon povratka u Partizan: „Sve mi nedostajalo“!

Miletić nakon povratka u Partizan: „Sve mi nedostajalo“!

Hot sport 01.09.2021
Nemanja Miletić, bivši igrač Partizana i saudijskog kluba Al Raed, u prisustvu generalnog direktora Miloša Vazure, potpisao je novi jednogodišnji ugovor sa crno-belima! Čuveni „Ćelavi“ se vratio u Partizan u koji je prvi put došao 2017… »
Nemanja Miletić ponovo fudbaler Partizana

Nemanja Miletić ponovo fudbaler Partizana

Vesti online 01.09.2021
Srpski fudbaler Nemanja Miletić, desni bek i štoper, posle godinu dana provedenih u Saudijskoj Arabiji vratio se u Partizan, saopšili su crno-beli. Kako se navodi, potencijalni reprezentativac potpisao je jednogodišnji ugovor. Miletić ima 30 godina… »
Miletić se vratio: Niko ne može da zamisli kako je biti igrač Partizana

Miletić se vratio: Niko ne može da zamisli kako je biti igrač Partizana

Nova 01.09.2021
Partizan je predstavio novo pojačanje i objavio potpis povratnika Nemanje Miletića. Bivši igrač Partizana i saudijskog kluba Al Raed, u prisustvu generalnog direktora Miloša Vazure, potpisao je novi jednogodišnji ugovor sa crno-belima! Čuveni… »
Zvali me iz 4 zemlje, ali kad se Partizan pojavio... Miletić se vratio u Humsku: Sad smo spremni za velika dela!

Zvali me iz 4 zemlje, ali kad se Partizan pojavio... Miletić se vratio u Humsku: Sad smo spremni za velika dela!

Mondo 01.09.2021
Povratnik u Humsku, samo godinu dana po odlasku u Aziju. Povratnik u Humsku, samo godinu dana po odlasku u Aziju. Kao i da nije odlazio - Nemanja Miletić vratio se u Partizan posle godinu dana igranja u Saudijskoj Arabiji. Raskinuo je saradnju sa… »
Oduševljenje u humskoj: Partizan vratio Miletića!

Oduševljenje u humskoj: Partizan vratio Miletića!

Večernje novosti 01.09.2021
FOTO: FK Partizan Čuveni „Ćelavi“ se vratio u Partizan, u koji je prvi put došao 2017. godine, tokom mandata Miroslava Đukića. Za crno-bele je odigrao 141 utakmicu u svim takmičenjima, uz dva plasmana u grupnu fazu Lige Evrope, postigao devet… »
Sve je isto kao pre: Vratio se Miletić i uzeo broj 73

Sve je isto kao pre: Vratio se Miletić i uzeo broj 73

Mozzart sport 01.09.2021
Vredno pojačanje za klub iz Humske na štoperskoj poziciji. Prošlo je samo godinu dana, ali kao da nije prošao ni dan. Nemanja Miletić je ponovo u Partizanu i ponovo će nositi svoj stari broj - 73. Pregovori su bili kompletirani još sinoć… »
Partizan završio Meniga i Miletića

Partizan završio Meniga i Miletića

Danas 31.08.2021
Partizan je uspeo da pojača sastav u nastavku sezone, povratnikom Nemanjom Miletićem i krilnim napadačem Kvinsijem Menigom. Obojica bi trebalo da sa crno-belima potpišu ugovore do četvrtka, tako da će biti registrovani za grupnu fazu Lige… »

Vesti dana »