Povezane vesti

Kalinić otkrio što se vratio u zvezdu - sve ovo mi je otvorilo oči! "Ostvario sam se finansijski, karijerno, sad sam tu"

Kalinić otkrio što se vratio u zvezdu - sve ovo mi je otvorilo oči! "Ostvario sam se finansijski, karijerno, sad sam tu"

Mondo 15.09.2021
Rešio je da posle pet godina u Fenerbahčeu i jedne u Valensiji ponovo obuče dres Crvene zvezde. Rešio je da posle pet godina u Fenerbahčeu i jedne u Valensiji ponovo obuče dres Crvene zvezde. Košarkaši Crvene zvezde su sve bliži početku nove… »
Zvezdina grupa jača od prošlogodišnje, Braga je ozbiljna: Stanković otkrio Zvezdinu prednost, a sutra nije ključni meč!

Zvezdina grupa jača od prošlogodišnje, Braga je ozbiljna: Stanković otkrio Zvezdinu prednost, a sutra nije ključni meč!

Mondo 15.09.2021
Trener crveno-belih na konferenciji pred susret sa Portugalcima govorio o nekoliko tema. Trener crveno-belih na konferenciji pred susret sa Portugalcima govorio o nekoliko tema. Crvena zvezda počinje petu grupnu fazu u poslednjih pet sezona i sada više… »
Radonjić: Da uradimo sve kako bismo na kraju bili zadovoljni

Radonjić: Da uradimo sve kako bismo na kraju bili zadovoljni

Vesti online 15.09.2021
Košarkaški klub Crvena zvezda održao je u sredu Medija dan pred početak nove sezone. Nakon promocije novog dresa i druženja sa novinarima, na kraju je održana i konferencija za medije. Trener Dejan Radonjić prvo je govorio o problemima sa povredama… »
Ivanović: Veliki izazov; Kalinić: Uživanje je biti ovde

Ivanović: Veliki izazov; Kalinić: Uživanje je biti ovde

Sportski žurnal 15.09.2021
Ognjen Dobrić rekao je da se nada da će se brzo vratiti na parket. Novi košarkaš Crvene zvezde Nikola Ivanović rekao je da optimista pred početak nove sezone. On je ovog leta u beogradske crveno-bele stigao iz podgoričke Budućnosti. "Trener Dejan… »
Radonjić: Bolje u EL, najjača konkurencija u ABA

Radonjić: Bolje u EL, najjača konkurencija u ABA

N1 Info 15.09.2021
Košarkaški klub Crvena zvezda održao je u sredu Medija dan pred početak nove sezone. Nakon promocije novog dresa i druženja sa novinarima, na kraju je održana i konferencija za medije. Trener Dejan Radonjić prvo je govorio o problemim sa povredama… »
Radonjić otkrio kad se Vajt vraća i hoće li biti pojačanja: Analiziramo situaciju, ovakve stvari se ne dešavaju često!

Radonjić otkrio kad se Vajt vraća i hoće li biti pojačanja: Analiziramo situaciju, ovakve stvari se ne dešavaju često!

Mondo 15.09.2021
Trener crveno-belih pričao o pojačanjima i povredama pred novu sezonu. Trener crveno-belih pričao o pojačanjima i povredama pred novu sezonu. Na konferenciji za štampu pred početak nove sezone Dejan Radonjić je pričao o situaciji u timu sa… »
Zvezda bez vajta minimum 3 meseca: Radonjić pričao o povredama, pa otkrio da li stižu nova pojačanja!

Zvezda bez vajta minimum 3 meseca: Radonjić pričao o povredama, pa otkrio da li stižu nova pojačanja!

Mondo 15.09.2021
Crveno-beli imaju dosta problema pred start sezone. Crveno-beli imaju dosta problema pred start sezone. Košarkaši Crvene zvezde započinju sezonu, a problema u ekipi je dosta. U sredu su predstavljeni novi dresovi, ali daleko važnije, trener Dejan… »
Javio se! Povredio igrača zvezde pa otkrio - doživeo sam traumu: Vajt morao na operaciju, a on priznao šta mu je rekao!

Javio se! Povredio igrača zvezde pa otkrio - doživeo sam traumu: Vajt morao na operaciju, a on priznao šta mu je rekao!

Mondo 15.09.2021
Košarkaš Panatinaikosa Okaro Vajt bio je deo duela nakon kojeg je njegov prezimenjak Eron Vajt doživeo tešku povredu. Košarkaš Panatinaikosa Okaro Vajt bio je deo duela nakon kojeg je njegov prezimenjak Eron Vajt doživeo tešku povredu. Crvena… »

Vesti dana »