Povezane vesti

Janjuš se uvukao marijani u krevet! Zonjićeva nije mogla da sakrije sreću, pa ga sve vreme mazila po glavi! (video)

Janjuš se uvukao marijani u krevet! Zonjićeva nije mogla da sakrije sreću, pa ga sve vreme mazila po glavi! (video)

Kurir 17.09.2021
Marko Janušević i Marijana Zonjić se već danima prisno druže, a košarkaš je u današnjoj emisiji istakao kako će da se promeni zbog nje i da ga jedino nepoverenje sprečava da ozvaniči vezu sa njom. Marijana je legla i krevet kako bi odmorila… »
Malo marijana, malo: Deniz?!Janjuš tvrdi da hoće Marijanu, a drugu uhvatio za zadnjicu i šaputao: "Samo tebe čekam, želim…

Malo marijana, malo: Deniz?!Janjuš tvrdi da hoće Marijanu, a drugu uhvatio za zadnjicu i šaputao: "Samo tebe čekam, želim…

Blic 17.09.2021
Marko Janjušević Janjuš iskoristio je odsustvo Marijane Zonjić kako bi prišao Deniz Dejm. - Samo tebe čekam, želim tebe! Ostalo me ne interusuje - rekao je Janjuš. - Pokaži onda - odgovorila je ona. - Kako kad bežiš? - pitao je Marko… »
Subotićeva osula drvlje i kamenje po janjušu! Očitala mu lekciju: Sa tobom se ne treba družiti, od tebe treba bežati…

Subotićeva osula drvlje i kamenje po janjušu! Očitala mu lekciju: Sa tobom se ne treba družiti, od tebe treba bežati…

Kurir 17.09.2021
Marko Janjušević i Aleksandra Subotić ušli su u raspravu nakon završetka emisije. - Od prvog dana si s postavio tako prema meni, bezobrazno - rekla je Aleksandra. - Je l' si čula nešto loše da sam rekao za tebe? - pitao je Janjuš. - Mislim da si… »
Marijana i janjuš zavšili u krevetu: On priznao da je poludeo za njom, a Zonjićeva šokirala kad je otkrila šta misli o…

Marijana i janjuš zavšili u krevetu: On priznao da je poludeo za njom, a Zonjićeva šokirala kad je otkrila šta misli o…

Blic 17.09.2021
Zadrugari su imali prilike da pogledaju kako Marko Janjušević i Marijana Zonjić šapuću u krevetu. Voditeljka Ivana Šopić dala im je reč kako bi prokomentarisali šta ih sprečava da uđu u vezu. - Nepoverenje. Nemam poverenje u žene. Sviđa mi se… »

Vesti dana »