Povezane vesti

Stanković: Da sam imao još dece, ubacio bih ih u igru

Stanković: Da sam imao još dece, ubacio bih ih u igru

Mozzart sport 19.09.2021
Šef stručnog štaba Zvezde pomešanih emocija posle 165. derbija. Golom Aleksandra Kataija Crvena zvezda je uspela da anulira prednost Partizana i iz 165. večitog derbija izađe sa bodom, a Dejan Stanković je nakon susreta u Humskoj sumirao utiske… »
Stanković zadovoljan remijem: Ne mogu ja da komentarišem suđenje

Stanković zadovoljan remijem: Ne mogu ja da komentarišem suđenje

Vesti online 19.09.2021
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je da je zadovoljan remijem protiv Partizana, ali je dodao da su crveno-beli morali da imaju malo više karaktera. Partizan i Zvezda igrali su 1:1 u derbi meču 9. kola Superlige Srbije. – Zadovoljan… »
Stanojević: Ostaje žal za pobedom, ovo je teška bitka

Stanojević: Ostaje žal za pobedom, ovo je teška bitka

Dnevnik 19.09.2021
BEOGRAD: Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević, posle nerešenog rezultata u derbiju 1:1, izjavio je da nije zadovoljan postignutim, ali da će Partizan učiniti sve da ostane u trci za titulu šampiona. “Ostaje žal za pobedom. Imali smo… »
Petar Stanić nakon debija u derbiju: „To se ne može opisati rečima“!

Petar Stanić nakon debija u derbiju: „To se ne može opisati rečima“!

Hot sport 19.09.2021
Crvena zvezda je u 165.večitom derbiju remizirala sa Partizanom rezultatom 1:1, a sjajan utisak ostavio je Petar Stanić koji je izneo svoje impresije o utakmici. – Neopisiv osećaj, pogotovo zbog toga što sam prošli derbi posmatrao kao gledalac, a… »
Stanković: Korektan derbi, niko nije srećan remijem

Stanković: Korektan derbi, niko nije srećan remijem

Dnevnik 19.09.2021
BEOGRAD: Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković izjavio je da je zadovoljan nerešenim rezultatom 165. večitog derbija protiv Partizana (1:1) i dodao da nerešan rezultat nikome nije bio u interesu. “Derbi kao i svaki drugi, ne znaš kako će… »
Stanković: Zadovoljan sam nerešenim rezultatom

Stanković: Zadovoljan sam nerešenim rezultatom

Sportski žurnal 19.09.2021
Partizan je poveo golom Bibrasa Natha u 36. minutu, dok je Zvezda do boda došla golom Aleksandra Kataija u 83. minutu. Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je da je zadovoljan nerešenim rezultatom protiv Partizana, kao i da je njegov… »
Stanojević: Ostaje žal za pobedom, veći deo meča smo bili u prednosti

Stanojević: Ostaje žal za pobedom, veći deo meča smo bili u prednosti

Sportski žurnal 19.09.2021
Na tabeli Super lige Srbije Partizan vodi sa 22 boda, dok je Zvezda druga sa dva boda manje. Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da nije zadovoljan bodom iz večerašnjeg „večitog” derbija protiv Crvene zvezde i istakao da… »
Nisam osetio problem, a primili smo gol! Stanković zna šta je falilo Zvezdi u Humskoj!

Nisam osetio problem, a primili smo gol! Stanković zna šta je falilo Zvezdi u Humskoj!

Mondo 19.09.2021
Trener crveno-belih prokomentarisao je utakmicu koju je njegov tim odigrao protiv Partizana u Humskoj. Trener crveno-belih prokomentarisao je utakmicu koju je njegov tim odigrao protiv Partizana u Humskoj. Novi "večiti" derbi u Humskoj - novi remi 1:1… »
Stanković: Derbi kao i svaki, ne znaš na koju će stranu da ode

Stanković: Derbi kao i svaki, ne znaš na koju će stranu da ode

N1 Info 19.09.2021
Trener Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je posle meča da je derbi uvek neizvestan te da ne može da bude ni srećen ni razočaran zbog remija. Posebno je pohvalio mlade igrače u svom timu. „Derbi kao i svaki, nikad ne znaš na koju stranu će sa… »
Natho objasnio šta je Partizanu nedostajalo danas

Natho objasnio šta je Partizanu nedostajalo danas

Sportske.net 19.09.2021
Strelac gola za Partizan u 165. večitom derbiju Bibras Natho rekao je posle remija 1:1 protiv Crvene zvezde da je u ovakvim utakmicama najvažnije znati kako da se meč završi na odgovarajući način. Crno-beli su poveli krajem prvog poluvremena, a u… »
Stanojević pričao o suđenju i imperativu Partizana da gazi sve vreme

Stanojević pričao o suđenju i imperativu Partizana da gazi sve vreme

Nova 19.09.2021
Aleksandar Stanojević posle derbija sa Crvenom zvezdom koji je završen rezultatom 1:1 ne može da prežali propuštene prilike. Partizan je poveo golom Natha, da bi Katai doneo bod Zvezdi sedam minuta pre kraja. „Ostaje žal za pobedom, jer smo imali… »
Padali su u nesvest, to niko nije očekivao! Stanković odlukom iznenadio i najbliže saradnike

Padali su u nesvest, to niko nije očekivao! Stanković odlukom iznenadio i najbliže saradnike

Mondo 19.09.2021
Trener Zvezde rekao i šta zamera ekipi. "To malo fali..." Trener Zvezde rekao i šta zamera ekipi. "To malo fali..." Crvena zvezda je u finišu derbija u Humskoj osvojila bod golom glavom Aleksandra Kataija za konačnih 1:1. Posle meča u kojem je njegov… »

Vesti dana »