Povezane vesti

‘Učinili su da se osećam kao lopov’: Ovo se čekalo, Mbape konačno progovorio o napuštanju PSŽ-a – navijači će…

‘Učinili su da se osećam kao lopov’: Ovo se čekalo, Mbape konačno progovorio o napuštanju PSŽ-a – navijači će…

Hot sport 04.10.2021
Jedan od najboljih igrača PSŽ-a Kilijan Mbape govorio je o svom nezadovoljstvu u klubu. Tokom letnjeg prelaznog roka, mnogo se spekulisalo oko sudbini frnacuskog asa. Pričalo se da bi Mbape mogao da pređe u redove Real Madrida, međutim do toga nije… »
Mbape: U PSŽ-u su učinili da se osećam kao lopov

Mbape: U PSŽ-u su učinili da se osećam kao lopov

Sportski žurnal 04.10.2021
Tražio sam da odem iz Pari Sen Žermena ovog leta jer u tom trenutku nisam hteo da produžim ugovor, a smatrao sam da klub može dobro da zaradi i da dovede kvalitetnu zamenu, izjavio je Kilijan Mbape. "Ne sviđa mi se što su rekli da sam tražio… »
Mbape napravio lom: Odlazim, PSŽ je učinio sve da se osećam kao lopov

Mbape napravio lom: Odlazim, PSŽ je učinio sve da se osećam kao lopov

Nova 04.10.2021
Kilijan Mbape, napadač Pari Sen Žermena, nije štedeo sadašnji klub u poslednjem intervjuu i najavio je da je vreme da napusti prestonicu Francuske. Nekoliko poslednjih prelaznih rokova se francuski napadač povezuje sa Realom, a malo je nedostajalo da… »
Mbape: Želeo sam da napustim PSŽ ovog leta

Mbape: Želeo sam da napustim PSŽ ovog leta

Beta 04.10.2021
Fudbaler Pari Sen Žermena Kilijan Mbape potvrdio je danas da je u julu želeo da napusti taj francuski klub. Brojni mediji su tokom leta pisali da Mbape, koji je ušao u poslednju sezonu ugovora sa PSŽ-om, želi da napusti taj klub, u avgustu se… »
Mbape: Tražio sam da napustim PSŽ ovog leta, osetio sam se kao lopov

Mbape: Tražio sam da napustim PSŽ ovog leta, osetio sam se kao lopov

Mozzart sport 04.10.2021
Namera Francuza bila da omogući klubu da zaradi novac koji će uložiti u adekvatne zamene. Proteklo leto izrodilo je jednu od najluđih završnica u istoriji prelaznih rokova, a među glavnim protagonistima našao se Kilijan Mbape. Momka kojem ugovor… »
Nova bura u raju! Mbape konačno progovorio o napuštanju PSŽ-a i šokirao navijače: Tražio sam da odem!

Nova bura u raju! Mbape konačno progovorio o napuštanju PSŽ-a i šokirao navijače: Tražio sam da odem!

Sportal blic 04.10.2021
Dugo se spekuliše o nezadovoljstvu i želji da jedan od najboljih napadača današnjice napusti . Tokom minulog transfer roka govorilo se da bi mogao da pojača , , ali je na kraju, ostao u "gradu svetlosti". U intervjuu koji je dao za "RMC sport" i koji… »
Mbape otvorio dušu - tražio sam da odem, za vaše dobro: Svi pričaju o klanovima u PSŽ, a on ide zbog drugog razloga

Mbape otvorio dušu - tražio sam da odem, za vaše dobro: Svi pričaju o klanovima u PSŽ, a on ide zbog drugog razloga

Mondo 04.10.2021
Kad nije ovog leta, onda će sledećeg. Kad nije ovog leta, onda će sledećeg. Francuski napadač Kilijan Mbape umalo je postao zvezda letnjeg prelaznog roka pošto je odbio novi ugovor u Parizu, da bi potom Real Madrid ponudio 170 miliona evra za… »
Evropa podrhtava - Mbapeov veliki intervju koji rešava mnoge misterije!

Evropa podrhtava - Mbapeov veliki intervju koji rešava mnoge misterije!

Sportske.net 04.10.2021
Napadač Pari Sen Žermena Kilijan Mbape otvorio je dušu u opširnom intervjuu za "RMC sport", gde se nijedna tema nije zaobišla, a posebno su interesantne bile priče u vezi sa njegovom željom da napusti klub ovog leta. Tema broj jedan letnjeg… »

Vesti dana »