Povezane vesti

Katić: Agenti BIA me četiri sata mučili, tukli i pretili da više neću videti dete

Katić: Agenti BIA me četiri sata mučili, tukli i pretili da više neću videti dete

Beta 07.10.2021
Član Narodne stranke Konstantin Katić, zaposlen na beogradskom aerodromu, izjavio je danas da su ga agenti Bezbednosno-informativne agencije (BIA) četiri sata tukli rukama i nogama, upućivali mu najpogrdnije psovke i uvrede uz pretnje da "više neće… »
Član Narodne stranke: Agenti BIA me tukli rukama i nogama i pretili mi

Član Narodne stranke: Agenti BIA me tukli rukama i nogama i pretili mi

N1 Info 07.10.2021
Član Narodne stranke Konstantin Katić, zaposlen na beogradskom aerodromu, izjavio je da su ga agenti Bezbednosno-informativne agencije (BIA) četiri sata tukli rukama i nogama, upućivali mu najpogrdnije psovke i uvrede uz pretnje da "više neće videti… »
Katić: Agenti BIA me četiri sata mučili, tukli i pretili da više neću videti dete

Katić: Agenti BIA me četiri sata mučili, tukli i pretili da više neću videti dete

Radio sto plus 07.10.2021
„Jedan od njih naredjuje: ‘Klekni dole, i nemoj slučajno da stražnjicu nasloniš na noge, jer ćeš dobiti batine i ruke stavi ispred. Držaćemo te tako do sutra, dok ne priznaš. Podigao si me u nedelju, mrcino, sad moram ovde da blejim umesto da… »
Konstantin Katić: Agenti BIA me četiri sata mučili, tukli i pretili da više neću videti dete

Konstantin Katić: Agenti BIA me četiri sata mučili, tukli i pretili da više neću videti dete

Glas Šumadije 07.10.2021
Član Narodne stranke Konstantin Katić, zaposlen na beogradskom aerodromu, izjavio je danas da su ga agenti Bezbednosno-informativne agencije (BIA) četiri sata tukli rukama i nogama, upućivali mu najpogrdnije psovke i uvrede uz pretnje da „više… »

Vesti dana »