Povezane vesti

SZO: Najmanje 50 smrti dnevno je velika cena pandemije u Srbiji

SZO: Najmanje 50 smrti dnevno je velika cena pandemije u Srbiji

Slobodna Evropa 11.10.2021
"Znamo da svakodnevno umire najmanje 50 ljudi i ja mislim da je to velika cena pandemije u Srbiji”, rekao je Marijan Ivanuša, direktor Kancelarije Svetske zdravstvene organizacije (SZO) u Srbiji. On je, gostujući na televiziji N1, rekao da se slaže… »
Ivanuša: Smrt najmanje 50 ljudi dnevno je velika cena pandemije u Srbiji

Ivanuša: Smrt najmanje 50 ljudi dnevno je velika cena pandemije u Srbiji

Nova 11.10.2021
"Znamo da svakodnevno umire najmanje 50 ljudi i ja mislim da je to velika cena pandemije u Srbiji. Slažem se da je vakcinacija onaj put koji treba da pratimo i koji nam donosi nadu da ćemo staviti epidemiju pod kontrolu. Ali, svakako da bi dodatne mere… »
Ivanuša: Pedeset mrtvih dnevno – velika cena pandemije korona virusa u Srbiji

Ivanuša: Pedeset mrtvih dnevno – velika cena pandemije korona virusa u Srbiji

Danas 11.10.2021
Direktor Kancelarije Svetske zdravstvene organizacije (SZO) u Srbiji Marijan Ivanuša ocenio je danas da je to što svakodnevno umire najmanje 50 ljudi velika cena pandemije korona virusa u Srbiji. Ivanuša je za N1 poručio gradjanima Srbije da ukoliko… »
Ivanuša: Svakodnevna smrt od najmanje 50 ljudi velika je cena pandemije u Srbiji

Ivanuša: Svakodnevna smrt od najmanje 50 ljudi velika je cena pandemije u Srbiji

N1 Info 11.10.2021
"Znamo da svakodnevno umire najmanje 50 ljudi i ja mislim da je to velika cena pandemije u Srbiji. Slažem se da je vakcinacija onaj put koji treba da pratimo i koji nam donosi nadu da ćemo staviti epidemiju pod kontrolu. Ali, svakako da bi dodatne mere… »

Vesti dana »