Povezane vesti

Piksi izabrao stranu! Selektor Srbije na sastanku kod predsednik UEFA: Još jednom sam ponovio - apsolutno sam protiv ideje da…

Piksi izabrao stranu! Selektor Srbije na sastanku kod predsednik UEFA: Još jednom sam ponovio - apsolutno sam protiv ideje da…

Sportal blic 21.10.2021
Selektor ima jasan stav i od njega ne želi da odstupi! Šef stručnog štaba našeg nacionalnog tima i legendarni fudbaler i bio je gost predsednika UEFA Aleksandra Čeferina u Nionu, a ovu posetu je iskoristio i da popriča o aktuelnostima kako u… »
Stojković posetio Čeferina: Selektor proveo dan u Nionu!

Stojković posetio Čeferina: Selektor proveo dan u Nionu!

Hot sport 21.10.2021
Legendarni Piksi ističe da je poziv prihvatio sa velikim zadovoljstvom. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković bio je danas u Nionu gost predsednika UEFA Aleksandera Čeferina. -Poziv predsednika UEFA Čeferina prihvatio sam sa… »
Piksi rekao i Čeferinu: Apsolutno sam protiv Mundijala na svake dve godine

Piksi rekao i Čeferinu: Apsolutno sam protiv Mundijala na svake dve godine

Mozzart sport 21.10.2021
“Moramo da sačuvamo i EP”, rekao Stojković. Selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković je još jednom ponovio da je protiv revolucionarne promene u fudbalu, da se Svetska prvenstva igraju na svake dve godine. Samo što ovog puta taj stav nije… »
Rekao sam i čeferinu - ja sam protiv toga: Piksi otišao u Nion i pobunio se zbog sulude ideje koju ima Venger!

Rekao sam i čeferinu - ja sam protiv toga: Piksi otišao u Nion i pobunio se zbog sulude ideje koju ima Venger!

Mondo 21.10.2021
Srbija bi imala koristi od toga, ali fudbal je najvažniji. Srbija bi imala koristi od toga, ali fudbal je najvažniji. Predsednik FIFA Đani Infantino lansirao je revolucionarnu ideju, neki će reći i suludu, da se ubuduće Svetsko prvenstvo igra na… »
Piksiju suluda ideja o Mundijalu na 2 godine: Moramo da sačuvamo EURO

Piksiju suluda ideja o Mundijalu na 2 godine: Moramo da sačuvamo EURO

Nova 21.10.2021
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković bio je u Nionu gost predsednika UEFA Aleksandera Čeferina. Bilo je reči o ideji da se Mundijal organizuje na svake dve godine. Inicijativu je pokrenuo Arsen Venger, FIFA je sprovela anketu među… »
Piksi gost Čeferina: Prijatelju, hvala ti FOTO

Piksi gost Čeferina: Prijatelju, hvala ti FOTO

Nova 21.10.2021
Aleksandar Čeferin, prvi čovek UEFA, ugostio je Dragana Stojkovića Piksija u sedištu Evropske kuće fudbala. Slovenac koji već dugo vodi UEFA, bio je domaćin selektoru fudbalske reprezentacije Srbije. Piksi je trenutno u misiji „Mundijal“ i… »

Vesti dana »