Povezane vesti

Hrišćanske misionare na haitiju čeka jeziva sudbina: Vođa bande poručio šta će se desiti ako se ne plati otkup video

Hrišćanske misionare na haitiju čeka jeziva sudbina: Vođa bande poručio šta će se desiti ako se ne plati otkup video

Kurir 22.10.2021
Vođa haićanske bande zapretio je da će ubiti 17 hrišćanskih misionara koje drži kao taoce. U videu objavljenom na društvenim mrežama u četvrtak, čovek za koga se veruje da je vođa bande "400 Mazovo" kaže da će ubiti 16 Amerikanaca i jednog… »
"Ove Amerikance bih radije sve pobio": Jeziva pretnja vođe otmičara na Haitiju: Likvidiraću sve taoce ako ne dobijem šta…

"Ove Amerikance bih radije sve pobio": Jeziva pretnja vođe otmičara na Haitiju: Likvidiraću sve taoce ako ne dobijem šta…

Blic 22.10.2021
Haićanin koji se predstavlja kao vođa bande koja je kidnapovala grupu američkih i kanadskih misionara, rekao je u video snimku objavljenom na Jutjubu da je spreman da ubije "ove Amerikance" ako ne dobije ono što želi. Čovek na snimku, obučen u… »
Vođa bande otmičara na Haitiju zapretio da će ubiti svih 17 talaca

Vođa bande otmičara na Haitiju zapretio da će ubiti svih 17 talaca

Slobodna Evropa 22.10.2021
Vođa bande koja je otela američke misionare na Haitiju zapretio je da će ubiti svih 17 talaca ako ne dobije ono što traži, vidi se na snimku objavljenom na društvenim mrežama. "Ako ne dobijem ono što mi treba, ubiću ove Amerikance", zapretio je… »
Vođa bande na Haitiju: Ako ne dobijem ono što tražim, ubiću otete Amerikance

Vođa bande na Haitiju: Ako ne dobijem ono što tražim, ubiću otete Amerikance

N1 Info 22.10.2021
Vođa bande koja je otela američke misionare na Haitiju zapretio je da će ubiti svih 17 talaca ako ne dobije ono što traži, vidi se na snimku objavljenom na društvenim mrežama. „Ako ne dobijem ono što mi treba, ubiću ove Amerikance“, zapretio… »
Vođa bande otmičara na Haitiju zapretio da će ubiti svih 17 talaca

Vođa bande otmičara na Haitiju zapretio da će ubiti svih 17 talaca

Nova 22.10.2021
Vođa bande koja je otela američke misionare na Haitiju zapretio je da će ubiti svih 17 talaca ako ne dobije ono što traži, vidi se na snimku objavljenom na društvenim mrežama."Ako ne dobijem ono što mi treba, ubiću ove Amerikance", zapretio je… »

Vesti dana »