Povezane vesti

"Nikad nisam video ludu kravu, a ludaka među ljudima sam se nagledao": Duško Kovačević o novom filmu i svakodnevici

"Nikad nisam video ludu kravu, a ludaka među ljudima sam se nagledao": Duško Kovačević o novom filmu i svakodnevici

Blic 30.10.2021
Ruku na srce, ne možemo se požaliti da za života nismo bili bogati užasima. Lepih stvari je bilo tu i tamo, ali ih se slabo i sećamo od silnih užasa - kaže proslavljeni pisac i akademik Duško Kovačević. A bilo je to u petak, nešto iza podneva u… »
Lena Kovačević glumi devojku mafijaša! Pevačica u tatinom novom filmu: Jedva sam snimila scenu s Andrijom Miloševićem!

Lena Kovačević glumi devojku mafijaša! Pevačica u tatinom novom filmu: Jedva sam snimila scenu s Andrijom Miloševićem!

Kurir 30.10.2021
U Kombank dvorani juče je održana promocija spota za pesmu "Lepe laži", koju Lena Kovačević i Gordan Kičić izvode u filmu Dušana Kovačevića "Nije loše biti čovek". Premijera ovog ostvarenja, posle više od tri godine priprema i odlaganja… »
Lena Kovačević glumi devojku mafijaša! Pevačica u tatinom novom filmu - Jedva sam snimila scenu s Andrijom Miloševićem!

Lena Kovačević glumi devojku mafijaša! Pevačica u tatinom novom filmu - Jedva sam snimila scenu s Andrijom Miloševićem!

Mondo 30.10.2021
Pevačica Lena Kovačević zaigrala u filmu slavnog oca Dušana Kovačevića. Pevačica Lena Kovačević zaigrala u filmu slavnog oca Dušana Kovačevića Posle 18 godina Dušan Kovačević, reditelj hit filmova "Profesionalac" i "Balkanski špijun"… »
„Vidimo se kad budem imao sto godina“: „Lepe laži“ uvertira za film Kovačevića

„Vidimo se kad budem imao sto godina“: „Lepe laži“ uvertira za film Kovačevića

Nova 30.10.2021
Imam dobar ritam - snimam film svakih dvadeset godina. Snimao sam "Balkanskog špijuna" početkom osamdesetih, pa "Profesionalca" početkom dvehiljaditih, pa sada ovaj film. Ako nastavim tako, videćemo se kad budem imao sto godina, reči su dramskog… »
Bajaga uoči premijere „Nije loše biti čovek“: Bez trikova, svi u filmu pevaju

Bajaga uoči premijere „Nije loše biti čovek“: Bez trikova, svi u filmu pevaju

N1 Info 30.10.2021
"Ponosim se što svi ljudi koji se pojavljuju u filmu zaista i pevaju. Svi muzičari koje vidite su zaista svirali, nismo koristili nikakve trikove", rekao je Momčilo Bajagić Bajaga na promocija spota “Lepe laži”, koji najavljuje predstojeću… »

Vesti dana »