Povezane vesti

Vučić poručio: Ceo svet se skupio na jednom mestu (VIDEO)

Vučić poručio: Ceo svet se skupio na jednom mestu (VIDEO)

Večernje novosti 02.11.2021
Foto: Printscreen/Instagram - Ceo svet se skupio na jednom mestu. Pitanja vezana za klimatske promene se nameću kao neka od ključnih pitanja, živimo u globalnom selu i svi moramo da radimo iste stvari. Za Srbiju je važno da budemo prisustni na ovakvim… »
Vučić: Želimo pristojan odnos sa Crnom Gorom ali nemamo velika očekivanja

Vučić: Želimo pristojan odnos sa Crnom Gorom ali nemamo velika očekivanja

Radio sto plus 02.11.2021
„Nemamo mi Bog zna kakvih tenzija (sa Crnom Gorom) i nismo ih mi izazivali… Mi želimo pristojan odnos, poštujemo Crnu Goru, ali da li imamo velika očekivanja? Nemamo. Svaki razgovor je blagorodan i bolje da ga ima nego da ga nema“, rekao je… »
Vučić: Krivokapić dobrodošao u Beograd, Dejton rušili drugi, a ne RS

Vučić: Krivokapić dobrodošao u Beograd, Dejton rušili drugi, a ne RS

RTS 02.11.2021
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je da je premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić dobrodošao u Beograd i da Srbija sa Crnom Gorom želi da ima dobre odnose. Vučić je za TV Pink u Glazgovu rekao da se nada da će sa Krivokapićem moći da se vidi na… »
Vučić: Krivokapić dobrodošao u Beograd, želimo dobre odnose

Vučić: Krivokapić dobrodošao u Beograd, želimo dobre odnose

Nova 02.11.2021
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je danas da je premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić dobrodošao u Beograd i da Srbija sa Crnom Gorom želi da ima dobre odnose. On je za TV Pink u Glazgovu rekao da se nada da će sa Krivokapićem moći da se vidi… »
Vučić: Želimo pristojan odnos sa Crnom Gorom ali nemamo velika očekivanja

Vučić: Želimo pristojan odnos sa Crnom Gorom ali nemamo velika očekivanja

Beta 02.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, povodom posete crnogorskog premijera Zdravka Krivokapića, da Beograd želi pristojan odnos sa Podgoricom i da poštuje Crnu Goru ali da "nema velika očekivanja". "Nemamo mi Bog zna kakvih tenzija… »
Vučić: Želim pristojan odnos sa Crnom Gorom ali nemam velika očekivanja

Vučić: Želim pristojan odnos sa Crnom Gorom ali nemam velika očekivanja

N1 Info 02.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je, povodom posete crnogorskog premijera Zdravka Krivokapića, da Beograd želi pristojan odnos sa Podgoricom i da poštuje Crnu Goru ali da "nema velika očekivanja". „Nemamo mi Bog zna kakvih tenzija (sa… »
Predsednik Srbije o poseti crnogorskog premijera: Nadam se da ću stići večeras da se vidim sa njim

Predsednik Srbije o poseti crnogorskog premijera: Nadam se da ću stići večeras da se vidim sa njim

Kurir 02.11.2021
GLAZGOV - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uključio se danas iz Glazgova gde je komentarisao posetu crnogorskog premijera Zdravka Krivokapića i otkrio da li će se večeras susresti sa njim. Na pitanje o poseti premijera Crne Gore Zdravka… »

Vesti dana »