Povezane vesti

Ceca besno napustila studio zbog Milija! Haos u emisiji "Zvezde Granda" - Stvorila sam te, nisi imao ni gitaru!

Ceca besno napustila studio zbog Milija! Haos u emisiji "Zvezde Granda" - Stvorila sam te, nisi imao ni gitaru!

Mondo 03.11.2021
Čini se da je sukob Svetlane Cece Ražnatović i Aleksandra Milića Milija dosegao vrhunac, nakon čega je pevačica napustila emisiju. Čini se da je sukob Svetlane Cece Ražnatović i Aleksandra Milića Milija dosegao vrhunac, nakon čega je pevačica… »
Razočarana sam kao čovek! Ceca o odnosu i saradnji sa Milijem - "Marina Tucaković je bila nosilac projekta"

Razočarana sam kao čovek! Ceca o odnosu i saradnji sa Milijem - "Marina Tucaković je bila nosilac projekta"

Mondo 03.11.2021
Svetlana Ceca Ražnatović istakla je da se razočarala u svog nekadašnjeg prijatelja i saradnika Aleksandra Milića Milija. Svetlana Ceca Ražnatović istakla je da se razočarala u svog nekadašnjeg prijatelja i saradnika Aleksandra Milića Milija… »
"Razočarao me je kao čovek": Ceca odgovorila Miliju na prozivke: "Marina Tucaković je bila nosilac projekta"

"Razočarao me je kao čovek": Ceca odgovorila Miliju na prozivke: "Marina Tucaković je bila nosilac projekta"

Blic 03.11.2021
Folk zvezda Svetlana Ceca Ražnatović rekla je kako se razočarala u svog nekadašnjeg saradnika Aleksandra Milića Milija, sa kojim je sada u žiriju "Zvezda Granda". - Razočarana sam u Milija kao čoveka, ali ne kajem se što sam sarađivala sa njim… »
Ceca progovorila o Miliju! Pevačica otkrila zašto ju je nekadašnji saradnik razočarao

Ceca progovorila o Miliju! Pevačica otkrila zašto ju je nekadašnji saradnik razočarao

Večernje novosti 03.11.2021
Foto: Jutjub/Zvezde Granda Ceca je otkrila zašto je toliko razočarana u njega, ali priznaje da se zbog jedne stvari ne kaje: - Razočarana sam u Milija kao čoveka, ali ne kajem se što sam sarađivala sa njim. Ta saradnja je bila plodonosna i trajala… »

Vesti dana »