Povezane vesti

Besna na ćerku! Dalilina majka: Deki je moj sin do smrti, drugi me ne zanimaju! Mujićevu osudili roditelji! (foto)

Besna na ćerku! Dalilina majka: Deki je moj sin do smrti, drugi me ne zanimaju! Mujićevu osudili roditelji! (foto)

Kurir 04.11.2021
Dalila Dragojević preljubom koju je učinila javno u "Zadruzi" i to na oči svog muža Dejana Dragojevića nije razočarala samo svog oca Husa Mujića, koji je u eksluzivnoj ispovesti za Kurir poručio da se odriče ćerke ukoliko se razvede i u Gornji… »
Huso Mujić osramoćen i besan zbog ponašanja ćerke Dalile Dragojević u “Zadruzi 5”

Huso Mujić osramoćen i besan zbog ponašanja ćerke Dalile Dragojević u “Zadruzi 5”

Vesti online 04.11.2021
Huso Mujić, otac Dalile Dragojević, koja je svog supruga Dejana prevarila i ostavila u rijalitiju “Zadruga”, otkrio je da za svoju ćerku više ne želi ni da čuje ni da vidi u životu ukoliko se bude razvela zbog ljubavnika Filipa Cara. – Nisam… »
Ako se razvede, mrtva je za mene! Dalilin otac očajan: Ona laže, a tog idiota ne želim nikad da vidim! Zavila me u crno

Ako se razvede, mrtva je za mene! Dalilin otac očajan: Ona laže, a tog idiota ne želim nikad da vidim! Zavila me u crno

Mondo 04.11.2021
Dalilin otac je potresen zbog situacije u kojoj se našao zbog ćerke. Dalilin otac je potresen zbog situacije u kojoj se našao zbog ćerke. Iako Dalila Dragojević u Zadruzi stalno ističe koliko joj otac znači i koliko je vezana za njega, Huso Mujić… »
"Ako se razvede od Dejana mrtva je za: Mene!" Dalilin otac osramoćen i besan: "Ja ćerku više nemam, zavila me u crno"

"Ako se razvede od Dejana mrtva je za: Mene!" Dalilin otac osramoćen i besan: "Ja ćerku više nemam, zavila me u crno"

Blic 04.11.2021
Huso Mujić, otac Dalile Dragojević, koja je svog supruga Dejana prevarila i ostavila u rijalitiju "Zadruga 5", otkrio je da za svoju ćerku više ne želi ni da čuje ni da vidi u životu ukoliko se bude razvela zbog ljubavnika Filipa Cara. Prvi… »

Vesti dana »