Povezane vesti

Dalila opet krade dejanu da bi dala Caru: Dragojević nikad hladniji prema ženi, a ona se odmah obratila dečku! Prekršila…

Dalila opet krade dejanu da bi dala Caru: Dragojević nikad hladniji prema ženi, a ona se odmah obratila dečku! Prekršila…

Kurir 04.11.2021
Dalila Dragojević i Filip Car su se pomirili u pauzi za reklame, a Dejan Dragojević je dobio priliku da vidi ovo u kuhinji, kad su spremili hranu. Filipu Caru se pio sok uz hranu, a Dalila Dragojević je otišla do garderobera da uzme. Srela je svog… »
"Da nije mene išao bi go: I bos!" Rat Dalile i Dejana oko imovine: "Uzeo mi ženu i krevet, još da mi uzme ajvar i eurokrem"

"Da nije mene išao bi go: I bos!" Rat Dalile i Dejana oko imovine: "Uzeo mi ženu i krevet, još da mi uzme ajvar i eurokrem"

Blic 04.11.2021
Dalila i Dejan Dragojević ne prestaju sa prepucavanjima u "Zadruzi 5", a ovog puta Dalila je iznela tvrdnje da je suprugu tokom braka kupovala garderobu i obezbeđivala ga, kako je navela "od glave do pete". Svađa je izbila kada je Dejan rekao Dalili da… »
Dejan i Dalila u nikad žešćoj raspravi zbog podele imovine! Orila se Bela kuća: Uzeo mi je ženu, krevet, žetone, još i…

Dejan i Dalila u nikad žešćoj raspravi zbog podele imovine! Orila se Bela kuća: Uzeo mi je ženu, krevet, žetone, još i…

Kurir 04.11.2021
Dalila i Dejan Dragojević imali su priliku da odgovaraju na pitanja publike, a jedno od njih je bilo vezano za podelu imovine u Zadruzi.ž Zašto lepo ne rasporediš imovinu iz Zadruge, a ne da Car jede tvoje? - glasilo je pitanje za Dejana: - Nema šta… »
Filip Car se obrušio na Sanju Grujić! (VIDEO)

Filip Car se obrušio na Sanju Grujić! (VIDEO)

Svet plus 04.11.2021
Filip Car se obrušio na Sanju Grujić zbog načina na koji ona razmišlja kada je u pitanju ljubavni trougao. Koji ti problem imaš protiv mene i koliko ti to mene poznaješ da bi donela sud da mi je život sprdnja? U emisiji ''Pitanja novinara''… »
Uzeo mi je ženu i krevet, zar i ovo? Dejan odbrusio Dalili, ona ga ponizila zbog davida: Mizerno što ga pozdravljaš zbog…

Uzeo mi je ženu i krevet, zar i ovo? Dejan odbrusio Dalili, ona ga ponizila zbog davida: Mizerno što ga pozdravljaš zbog…

Kurir 04.11.2021
Dalila i Dejan Dragojević imali su priliku da odgovaraju na pitanja publike: - Kada ti je Dejan sasuo sve u lice, plačući si otišla u sobu i rekla da ne možeš da slušaš kako te ponižava. Šta te povredilo? - glasilo je pitanje. - Ne sećam se… »

Vesti dana »